Režie:
Svatopluk InnemannKamera:
Jan StallichHudba:
Jan BorůvkaHrají:
Jára Kohout, Jindřich Plachta, Truda Grosslichtová, Fanda Mrázek, Josef Gruss, Zvonimir Rogoz, Růžena Šlemrová, Karel Hradilák, Ela Šárková, Milada Gampeová, Jan Richter, Filip Balek-Brodský (více)Obsahy(1)
O smolařském šéfovi, kterého málem potkalo životní štěstí: jako úhradu dluhu dostane staré nepojízdné auto, které je ve skutečnosti hledaný výstavní unikát... (oficiální text distributora)
Hrají
Jára Kohout
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kristian (1939)
Hotel Modrá hvězda (1941)
Život je pes (1933)
Jindřich Plachta
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Nebe a dudy (1941)
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
Truda Grosslichtová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Revizor (1933)
Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa (francouzská verze) (1932)
Poručík Alexander Rjepkin (1937)
Fanda Mrázek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Byl jednou jeden král... (1954)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Josef Gruss
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Eva tropí hlouposti (1939)
Příběh dušičkový (1964) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Zvonimir Rogoz
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Krakatit (1948)
Cech panen kutnohorských (1938)
Růžena Šlemrová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Přednosta stanice (1941)
Valentin Dobrotivý (1942)
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
Karel Hradilák
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hraniční ulička (1948)
Šťastnou cestu (1943)
36 Hours (1965)
Ela Šárková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Lucerna (1938)
Řeka čaruje (1945)
Milada Gampeová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Ducháček to zařídí (1938)
Valentin Dobrotivý (1942)
Mravnost nade vše (1937)
Jan Richter
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Anton Špelec, ostrostřelec (1932)
To neznáte Hadimršku (1931)
Batalion (1927)
Filip Balek-Brodský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Krakatit (1948)
To neznáte Hadimršku (1931)
Chudá holka (1929)
Eduard Ševčík
Nejlepší filmy:
Hříchy lásky (1929)
Hordubalové (1937)
O velkou cenu (1922)
Josef Příhoda
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Poslušně hlásím (1957)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949)
Přemysl Pražský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kristian (1939)
Dívka v modrém (1939)
Ať žije nebožtík (1935)
Ferry Seidl
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Drvoštěp (1922)
Milenky starého kriminálníka (1927)
Batalion (1927)
Františka Schuhová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Peníze nebo život (1932)
Z bláta do louže (1934)
Bohumil Mottl
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hrdinný kapitán Korkorán (1934)
Na Svatém Kopečku (1934)
Milan Rastislav Štefánik (1935)
Saša Razov
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hrdina jedné noci (německá verze) (1935)
Řeka (1933)
Zatykač Z - 48 (1933)
Antonín Vaverka
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Ať žije nebožtík (1935)
Muž, který se směje (1928)
The Big Trail (1930)