Režie:
Robert WiseKamera:
Joseph LaShelleHudba:
Sol KaplanHrají:
Victor Mature, Patricia Neal, Edmund Gwenn, Larry Keating, Gladys Hurlbut, Hugh Sanders, Ian Wolfe, Parley Baer, Robert Livingston, Warren Stevens (více)Obsahy(1)
Environmentalistka Anna Richardsová cestuje do Washingtonu, aby zabojovala proti plánovanej legislatíve, ktorá by umožnila zničenie posledného útočišťa kriticky ohrozeného Kondora kalifornského. Chce si získať podporu u rytca Johnnieho Adamsa a u Bennetta, ktorý však spočiatku s Anniným zámerom nesúhlasí. (whack)
Hrají
David McMahon
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
Varování před bouřkou (1951)
Přelet přes oceán (1957)
Edmund Cobb
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Pojistka smrti (1944)
Pan Smith přichází (1939)
Sam McDaniel
USA
Nejlepší filmy:
Pojistka smrti (1944)
Stateční kapitáni (1937)
Union Pacific (1939)
Hal Taggart
USA
Nejlepší filmy:
Absolvent (1967)
Norimberský proces (1961)
Kdo seje vítr (1960)
Emmett Vogan
USA
Nejlepší filmy:
Love Crazy (1941)
Edison (1940)
Šarlatová ulice (1945)
Dayton Lummis
USA
Nejlepší filmy:
Spartakus (1960)
Příběh Glenna Millera (1954)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Cosmo Sardo
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Zpívání v dešti (1952)
Na sever Severozápadní linkou (1959)
George Magrill
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Love Crazy (1941)
Pojistka smrti (1944)
James Conaty
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Písně z Broadwaye (1949)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
John Maxwell
USA
Nejlepší filmy:
Gentleman Jim (1942)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
The People Against O'Hara (1951)
Joan Shawlee
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Byt (1960)
Charles Watts
USA
Nejlepší filmy:
Dny vína a růží (1962)
Varování před bouřkou (1951)
Přelet přes oceán (1957)
Roy Engel
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Cizinci ve vlaku (1951)
Spartakus (1960)
Wilton Graff
USA
Nejlepší filmy:
Žízeň po životě (1956)
Nátlak (1959)
Džentlemanská dohoda (1947)
Christian Rub
Německá říše
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Úžasná událost (1936)
Rapsodie v modrém (1945)
Louise Lorimer
USA
Nejlepší filmy:
Dědička (1949)
The People Against O'Hara (1951)
Hoši z Filadelfie (1959)
Jack Gargan
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Život v tanci (1939)
Občan Kane (1941)
Zázrak v New Yorku (1947)
Sayre Dearing
USA
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Vše o Evě (1950)
Mary Alan Hokanson
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
Varování před bouřkou (1951)
Westward the Women (1951)
Rodney Bell
USA
Nejlepší filmy:
Šarlatová ulice (1945)
Náhlý strach (1952)
Temné zrcadlo (1946)