Režie:
Lewis TeagueScénář:
John SaylesKamera:
Daniel LacambreHudba:
James HornerHrají:
Pamela Sue Martin, Robert Conrad, Louise Fletcher, Laurie Heineman, Christopher Lloyd, Dick Miller, Alan Vint, Peter Miller, Mary Woronov, Robert Forster (více)Hrají
Pamela Sue Martin
USA
Nejlepší filmy:
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Čarodějka z Bay Cove (1987) (TV film)
Robert Conrad
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Centennial (1978) (seriál)
Špatné je dobré (1982)
Louise Fletcher
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Velmi nebezpečné známosti (1999)
Hráč (1992)
Laurie Heineman
USA
Nejlepší filmy:
Spotlight (2015)
Zachraňte tygra (1973)
Teror na 40. podlaží (1974) (TV film)
Christopher Lloyd
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Stranger Things (2016) (seriál)
Návrat do budoucnosti (1985)
Dick Miller
USA
Nejlepší filmy:
Terminátor (1984)
Tucet špinavců (1967)
V (1984) (seriál)
Alan Vint
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Panika v Needle Parku (1971)
Zapadákov (1973)
Peter Miller
Nejlepší filmy:
Gettysburg (1993)
Cibulové pole (1979)
Blízcí příbuzní (1979)
Mary Woronov
USA
Nejlepší filmy:
Sladká Jane (1998)
Rock 'n' Roll High School (1979)
Chelsea Girls (1966)
Robert Forster
USA
Nejlepší filmy:
Mulholland Dr. (1999) (TV film)
Mulholland Drive (2001)
Jackie Brown (1997)
Glenn Withrow
USA
Nejlepší filmy:
Dravé ryby (1983)
Policajt v Beverly Hills II (1987)
Za ranního rozbřesku (1990) (TV film)
Joe Flaherty
USA
Nejlepší filmy:
Návrat do budoucnosti II (1989)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Vnitřní vesmír (1987)
Nancy Parsons
USA
Nejlepší filmy:
Vzpoura na Wounded Knee (1994) (TV film)
Doktor (1991)
Ocelové magnólie (1989)
Blackie Dammett
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná zbraň (1987)
Mr. Horn (1979) (TV film)
Slepá zuřivost (1985)
Michael Cavanaugh
USA
Nejlepší filmy:
Zázrak na ledě (1981) (TV film)
Červený drak (2002)
Násilník (1976)
Arnie Moore
Nejlepší filmy:
Gremlini (1984)
Posedlý krásou (1983)
Robert Hogan
USA
Nejlepší filmy:
Líbezná země (2005)
Velká krize (2011) (TV film)
Westworld (1973)
Milt Kogan
USA
Nejlepší filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Jay Rasumny
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr II (1974)
Serpico (1973)
Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)
Buck Young
USA
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Loving You (1957)