Obsahy(1)
Komedie spisovatelky Ivy Procházkové z roku 2001 vypráví příběh rozvedeného manželského páru, jehož „poutem“, ať už je to oběma bývalým partnerům příjemné nebo ne, stále zůstává dospívající syn. Problémy s ním, nebo spíše s jeho „sprejerskou“ vášní, ale i řada neočekávaných životních paradoxů, do nichž patří i jedno sladké tajemství, donutí oba bývalé manžele jednat proti všem zvyklostem a překvapit tak nejen své okolí, ale i sebe sama. Hlavní role ztvárnili Zlata Adamovská a Pavel Kříž, Vladimír Škultéty za postavu dospívajícího syna získal Cenu za dětský herecký výkon na FTF v Plzni. (Česká televize)
(více)Hrají
Zlata Adamovská
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Pavel Kříž
Československo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Červený Bedrník (1999) (seriál)
BrainStorm (2008) (TV film)
Vladimír Škultéty
Československo
Nejlepší filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
...a bude hůř (2007)
Božena (2021) (seriál)
Alexej Pyško
Československo
Nejlepší filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (TV film)
Lorna Homoláčová-Vančurová
Československo
Nejlepší filmy:
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (TV film)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Eva Tauchenová
Československo
Nejlepší filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Divoké včely (2001)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Věra Tichánková
Československo
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Zdeněk Žák
Československo
Nejlepší filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (divadelní záznam)
Návštěva z vesmíru (1977) (TV film)
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Marek Taclík
Československo
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Brouk v hlavě (2002) (TV film)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Sandra Pogodová
Československo
Nejlepší filmy:
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Nejasná zpráva o konci světa (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (TV film)
Hana Seidlová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Pupendo (2003)
Kudykam (2010) (divadelní záznam)
Roman Zach
Československo
Nejlepší filmy:
Metanol (2018) (TV film)
Srdce temnoty (2013) (divadelní záznam)
Anthropoid (2016)
Jarmila Vychodilová
Nejlepší filmy:
Teorie tygra (2016)
Únos domů (2002)
Láska je láska (2012)
René Přibil
Československo
Nejlepší filmy:
Kolja (1996)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Tři mušketýři (2002) (divadelní záznam)
Petr Křiváček
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
In nomine Patris (2004) (TV film)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Třicet jedna ve stínu (1965)
Alice Šnirychová
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Kráva (1993)
Swingtime (2007) (TV film)
Kateřina Lojdová
Československo
Nejlepší filmy:
Rok na vsi (1995) (divadelní záznam)
Ďábel v Praze (1996) (seriál)
Masaryk (2016)
Lenka Krobotová
Československo
Nejlepší filmy:
Oblomov (2002) (divadelní záznam)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelní záznam)
Teremin (2010) (divadelní záznam)
Radka Fidlerová
Československo
Nejlepší filmy:
Amadeus (1984)
Pasáček z doliny (1983)
Božská Ema (1979)
Karolína Pospíšilová
Československo
Nejlepší filmy:
Únos domů (2002)
Freonový duch (1990)
Naše děti (2001) (TV film)