Režie:
Michael AptedScénář:
Walter MosleyKamera:
John BaileyHudba:
Michael FrantiHrají:
Laurence Fishburne, Bill Cobbs, Natalie Cole, Laurie Metcalf, Cicely Tyson, Bill Nunn, Isaiah Washington, Bill Duke, Kevin Carroll, Art Evans, Danny Goldring (více)Obsahy(1)
Ústřední postava amerického dramatu režiséra Michaela Apteda z produkce HBO je tím nejnepravděpodobnějším hrdinou, jakého jste kdy mohli potkat. Socrates Fortlow, bývalý vězeň s problematickou minulostí násilníka a neméně komplikovanou současností, se vrací do L.A.. Tam sice marně hledá práci, ale dotkne se životů svých sousedů, k nimž patří muž umírající na rakovinu, mladý pár snažící se vyrovnat s manželskou krizí či chlapec, jemuž hrozí, že se zaplete s pouličním gangem. Díky vnitřní síle se Socratovi podaří najít tu správnou cestu mezi dobrem a zlem a vyrovnat se nejen se světem, ale i sám se sebou. V hlavní roli exceluje renomovaný americký herec Laurence Fishburne. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Laurence Fishburne
USA
Nejlepší filmy:
Matrix (1999)
Apokalypsa (1979)
Purpurová barva (1985)
Bill Cobbs
USA
Nejlepší filmy:
Záměna (1983)
Demolition Man (1993)
Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)
Natalie Cole
USA
Nejlepší filmy:
Kočky netančí (1997)
De-Lovely (2004)
Vždy proti přesile (1998) (TV film)
Laurie Metcalf
USA
Nejlepší filmy:
Toy Story: Příběh hraček (1995)
JFK (1991)
Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
Cicely Tyson
USA
Nejlepší filmy:
Černobílý svět (2011)
Srdce je osamělý lovec (1968)
Kořeny (1977) (seriál)
Bill Nunn
USA
Nejlepší filmy:
Legenda o "1900" (1998)
Jednej správně (1989)
Sláva (1989)
Isaiah Washington
USA
Nejlepší filmy:
Hra se smrtí (1995)
Hurricane Season (2009)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Bill Duke
USA
Nejlepší filmy:
Predátor (1987)
Payback: Straight Up (2006)
Odplata (1999)
Kevin Carroll
USA
Nejlepší filmy:
V kůži Johna Malkoviche (1999)
Výhybkáři (2001)
Zákon gangu (2002)
Art Evans
USA
Nejlepší filmy:
Smrtonosná past 2 (1990)
Interstate 60 (2002)
Rebel z mé školy (1985)
Danny Goldring
USA
Nejlepší filmy:
Temný rytíř (2008)
Uprchlík (1993)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Dan Martin
USA
Nejlepší filmy:
Nelítostný souboj (1995)
Muž, který nebyl (2001)
Oběti války (1989)
Zaid Farid
Nejlepší filmy:
Čtyři přátelé (1981)
Jiná láska (1999)
Doživotí (1999)
Paula Jai Parker
USA
Nejlepší filmy:
Telefonní budka (2002)
Hustle a Flow (2005)
Life of a King (2013)
Mary Ann Schmidt
USA
Nejlepší filmy:
Jackie Brown (1997)
Hvězdná pěchota (1997)
Armageddon (1998)
John Cothran Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Chlapci ze sousedství (1991)
The Perfect Game (2009)
Poetic Justice (1993)
Bridgid Coulter
USA
Nejlepší filmy:
Vítejte v Rosewood (1997)
Vždy proti přesile (1998) (TV film)
John Toles-Bey
Nejlepší filmy:
Svět podle Prota (2001)
Půlnoční běh (1988)
Plevel (1987)
Alan Wilder
USA
Nejlepší filmy:
Sám doma (1990)
Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)
Velké vítězství (1992)
John Wesley
USA
Nejlepší filmy:
Animatrix (2003)
Vzpomínka na Titány (2000)
Příběh Mitche Snydera (1986) (TV film)