Reklama

Reklama

La La Land

  • USA La La Land (více)
Trailer 5

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. (Freeman Ent.)

Diskuze

orkadimenza

orkadimenza (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Pro mě je to srdcovka, stejně jako Titanic. Hlavně to má příběh, jaký se na legendu sluší a patří + Pitt je zde opravdu skvělý. Moc doporučuju ;-)

orkadimenza

orkadimenza (hodnocení, recenze)

Za mě jsou nejlepší romantická dramata Titanic a Legenda o vášni, ale troufám si tvrdit, že La la land bude sahat na nejvyšší příčky v muzikálech. Na ten film se sakra těším už půl roku a věřím že nezklame.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Deryll

Titanic je dodnes nejlepší romantická drama, co jsem viděl. No, pomáhá tomu ta katastrofa, Cameron prostě ví, jak točit filmy :)

tormento

tormento (hodnocení, recenze)

Klajnik

Zas dalsi chytrak na pohladanie :D...ty mas urcite "vysoke" standardy...kycovinou alebo picovinou su skor uzivatelia ako ty. O filme vies asi hovno ked toto napises. Akykolvek zaner ked sa natoci s patricnym citom, umenim a kvalitou moze byt dobry. Zalezi na scenari, rezii, produkcii, castingu atd...vsetko ked do seba patricne zapadne tak moze vniknut vynimocny film akehokolvek zanru. Co romantaciky niesu cool lebo pri nich placu nastrocne dievcata, radsej drnakov z Tarantinoviek..ze jo :D

Klajnik

Klajnik (hodnocení, recenze)

Jediný opravdu dobrý romantický film je Titanic a mě opravdu zajímá, jestli La La Land bude opravdu výjimečný. Romanťaky jsou žánr cílený na publikum s nízkými standardy co se kvality týče, tudíž je většina romanťaků pouhou kýčovinou.

na příspěvěk reagoval tormento

carly

carly (hodnocení, recenze)

Ja nechapem, co na tom filme vsetci vidia. A uz vobec nie, ako po nom vsetci hadzu Oscarmi a Golden Globes. Na tom filme nebolo nic vynimocne. Vsetko je na nom priemerne. Mozno este herecke vykony boli zaujimave, ale za taketo sa ceny nedavaju. Zo zaciatku bol film celkom nudny a zmateny, potom sa na chvilu nasiel a ten koniec bol ako puvanec do tvare. Porovnavat toto so Singin' in the Rain je urazka :(

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Omlouvám se za tři příspěvky a abych nehodnotila tak moc negativně, dám tomuto filmu příležitost dříve než v létě, předtím jen zkouknu nějaké jiné muzikály, protože jsem zjistila, že režisér režiroval i druhý Cloverfield, tak snad to tak šílené nebude, druhý díl se mi také dost líbil :)) Já jenom mám určité neshody s Hollywoodem, některé filmy z jiných zemí, kdyby je udělal Hollywood, tak si ten daný film odnese Oscara taky (myslím si, že Hollywood a jejich ideje jsou už prostě zastaralé a ohrané a jen se upínají na minulost, jen můj názor, já také ráda někdy vzpomínám, ale nic se nesmí přehánět, že?)

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Slasher

Je normální říct svůj názor, pane. Ať už je pozitivní či nikoliv. Já Vám svým názorem lásku k tomuto filmu neberu. Aspoň 12 let v řetězech, ačkoli jsem z něho unešená nebyla, měl nějakou zprávu.... muzikály o snech a pak hořkém zklamaní.... těch máme spoustu. I v životě.

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tento film je pro snílky (což jsem) a nejlépe se sní v létě :)) Ovšem na druhou stranu nejsem moc fanda filmů, co vznikly hlavně kvůli Oscarům, což tento film přímo řve :))

Brooks

Brooks (hodnocení, recenze)

Ja by som ten song doprial práve La la landu. City of stars je fantastická pesnička

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Pedestrian

Tak ještě je tu možnost Manchester by the Sea nebo Moonlight. Ale souhlasím, že La La Land má náskok. :)

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Nějak si už po La La Landu nedokážu představit, co jinýho by letos mělo dostat Oscara za nejlepší film, herce, herečku, kostýmy, výpravu, song... :-) Očekávám min. 12 nominací, tahle zlatá éra Hollywoodu akademikům náramně sedne

na příspěvěk reagoval Baxt, Davered

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Toto bude nadhodnocené a je mi jasné, že toto bude vévodit Oscarům.... no asi si počkám až na léto :)))) Až to bude všude k dostání. Tak či tak bych na to nešla, protože hlavní herci nejsou můj šálek kafe, i když Emma se kamarádí s mou oblíbenkyní Jennifer Lawrence.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Slasher, Frick

Související novinky

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

07.11.2022

Podoba oscarového ceremoniálu se po několika velmi hrbolatých ročnících vrací aspoň trochu k normálu, nebo se to tak v tuto chvíli alespoň zdá. Po čtyřech letech, kdy se předávání světově… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Nová hraná Sněhurka našla představitelku

Nová hraná Sněhurka našla představitelku

23.06.2021

Už brzy hodlá Disney do kin vytáhnout i jednu ze svých největších klasik. Po hraných adaptacích slavných pohádek jako Lví král, Popelka či Mulan totiž do kin dorazí také plánovaná Sněhurka a sedm… (více)

Hraná Sněhurka našla režiséra

Hraná Sněhurka našla režiséra

30.05.2019

Režisér Marc Webb se navždy zapsal do paměti fanoušků originálních romantik jako tvůrce 500 dní se Summer. Jeho dva spidermanovské pokusy s Andrew Garfieldem a Emmou Stone v hl. rolích už ale takový… (více)

Reklama

Reklama