Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 1

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Nechcete se přesunout do diskuze k Síla se probouzí? A když jsme u toho, nechce někdo dvoudiskové BD Síla se probouzí za dobrou cenu (osobní odběr 300,-, ostatní dle ceny poštovného a balného)? :) 

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

tak dobrý je, že se nic nemění, já jsem už rok chytrák a ty blbec... :)

 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Každý se chováme nějak.Kdybych byl stejnej chytrák jako ty..potom by nebyla diskuze ale jen čtení myšlenek.

na příspěvěk reagoval Rypicong

 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Já bych tomu dal odpad být tebou.Protože tam je Darth Vader..a toho už si muse lpřeci vidět hodněkrát..Takže nic nového pod sluncem.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

ano, máš pravdu že jsi blbec, ale PROTO, protože neuvěřitelně na každýho útočíš. Jak harant. Dokonce i na lidi který se tě zastanou. Podívej se co jsem napsal já na tvůj příspěvek. V klidu s argumentama a ty jsi na to reagoval jak pošuk. Rozhodně se s tebou nedá diskutovat.

PS: Hlavně, až tě tu všichni naserou, tak si nevylejvej srdíčko v mé poště... :)

 (hodnocení, recenze)

život má jen jednu šablonu..narodíš se a umřeš. Zkus to popřít.

 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Dějové šablony ? Ty jsou v literatuře (kterou nečtu) už několik tisíc let, a pořád se opakují dokola ale tak pravdu máš ty..blbec jsem zase já.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

dle tvé logiky, jdou ve světě Star Wars natočit pouze 3 dějové šablony :) V jednom z nejvíce rozvinutém a nejkomplexnějším světě filmového plátna :)

Ani nevíš jakou sračku jsi napsal s tím, že vymyslet něco jiného je složité. Doporučuji přečíst vyjádření JJA k tomu, proč byl okopírovaný IV díl...

 (hodnocení, recenze)

Jedna věc je papír a tužka.Druhá věc je natočit film..Na papíře se dá vymyslet hodně věcí ale natočit to ,je už horší.

 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Ještě si nevychladl za ten rok ? Nojo..tak ať je po tvém.Něco nového se velice složitě vymýšlí..ale klidně můžeš natočit svůj díl.Napiš Disney.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

tak samozřejmě že i nová trilogie je kopií původní trilogie - co se týče nějaké dějové linie. Ale VII díl tohle kopírování dotáhl do absurdnosti, že jsou zkopírované takové detaily, jako schování plánů do robota, útěk robota, robot potká hlavního hrdinu, poté útěk v Milenium Falcon apod.

Ale i to by možná nevadilo, čekalo se od VII něco nového, né další recyklace látky...

 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Tj.hlavně to I REBEL byla celkem ikonická hláška...která pasuje k jejímu charakteru. (achjo)

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Niečo budú určite pretáčky, ale niečo by tam určite zapadalo. Takže ak nie režisérska, nech to láskavo hodia na disk ako bonus.

 (hodnocení, recenze)

Ale nebojte!! Mám plán jak získat natočený materiál. Ddo jde do toho semnou ? Musíme to jít ukrást..I rebel. :D

 (hodnocení, recenze)

tolik věcí z blého traileru není ve filmu.Nechtěl bych vidět ty možnosti natočeného matroše. :D

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama