Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 6

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Také jsem očekával, že si To Donnie rozdá s Vaderem a přitom bude hrdinsky roseknut vejpůl. Jyn mohla přijít o hlavu a Cassian také. Vader mohl klidně zabít všechny hlavní postavy a potvrdil by svůj kultovní status. Přihrát mu do cesty nebohé random rebely bylo vůči němu nedůstojné. A samozřejmě, že Donnie byl Jedi, jen svůj velký meč věnoval svému příteli. .)

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Eodeon

to máš fuk, těch nových postav a planet je tam tolik, že jsem si musel vygooglit jak se pořádně jmenovala :)

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Rypicong

á ano. matně si na to vzpomínám, ale něco takového tam opravdu bylo. BTW myslím že v šestém pádě je to "Jedze", ale nejsem si jistý.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Gladiator15

pár scének tam je divných, ale pokud bych měl film hodnotit po řemeslné stránce, tak vzhledem k tomu že to je SW, tak jediné co stále vadí je prostě ta hudba... Jsem moc zmlsanej.

Jinak nemám jedinou výhradu.

PS: u druhé projekce jsem si všiml, že dialogy jsou diametrálně odlišný než je u SW zvykem. Nevadí mi ani jedna varianta, ale ty "filozofické" dialogy z prvních 6 dílů se asi pro SW více hodí...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

spoiler jo, stormtroopeři byli zase bídní :( A jak je tam začal porcovat wannabe Jedi hůlkou, tak to bylo mnohem horší než v traileru :D

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Rypicong

Tiež som po druhej projekcií šiel s hodnotením hore. Kvôli tým istým veciam, ktoré spomínaš. Fakt si to treba dať aspoň 2x, práve kvôli tomu chaotickejšiemu začiatku a postavám.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

tak jo, vrátil jsem se z druhé projekce, nyní ve 2D.

Co říct, ten film mě bavil ještě víc. Nyní jsem měl více času pečlivě sledovat věci kolem. Počáteční tempo a skoky z planet mi nyní nevadily. Hudba mě trošku bavila více - ten předělaný Imperial March není vůbec špatný. Spíš místy hrála opravdu rušivá hudba. Ale stále nejhorší soundtrack ze všech SW. Co mě překvapilo, jak v Imaxu Tarkin nevypadal tak blbě jako ve 2D. A scéna s Vaderem vypadá ve 3D také lépe - ale spíš tady 3D pomáhá že je více temná/tmavá, 2D je více prosvětlený. Ale stále masakr scéna a i v tomto kině to udělalo krapet pozdvižení. Co mě hodně překvapilo, při druhé projekci jsem si už udělal lepší vztah k hlavním postavám a už jsem jejich smrt trošku prožíval. Ale souhlasím s Kamigavou, i teď jsem si všiml, že postava Jyn na mě nepůsobí jako hlavní postava. Pak jsem si všiml ještě jedné věci. Tenhle díl má perfektně zvládnuté letové vlastnosti lodí. V TFA mi strašně vadilo, že se X wingy pohybují po plátně moc akrobaticky, jak nějaký model na vlasci nebo hmyz :) Hlavně když Poe tam vystřílel za sebou asi 10 Tie Fighterů, to bylo moc. 

Vesmírné bitvy v RO jsou fakt super, neměl jsem výhrad. Jediný co vypadalo divoce, bylo vypuštění Tie Fighterů z brány štítu. To bylo moc megalomanský jak jich najednou vylítlo asi 40. Takže závěrem, za mě super díl a řadím ho hned na druhé místo za V díl a před III díl...

PS pro Eodeona, jak jsme se včera bavili o té špatné mušce vojáků, tak ta scéna byla na Jedhe. Cassian vběhl do uličky, proti němu jeden voják, toho zastřelil a pak tam přiběhlo asi 6 dalších vojáků, on začal od nich utíkat. Byl od nich max 15 metrů a stříleli úplně mimo :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Eodeon

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

spoiler A někdo psal, že romance byla i mezi Kretenem a Hannibalem.

Nebo jak se ti dva jmenovali.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

náhodou tam to bylo krásně vykreslený, jak on ho Baze měl rád, ale zároveň si neodpustil mu připomenout, že vlastně nemá rád ahhh, že by film roku ?

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Práveže takto zase omotali okolo sily nejaké to mystérium. Že sú tu ľudia, ktorí nie sú Jedi, ale nejak ju cítia a veria tomu. To bolo náhodou pekné. Ja som nečítal nič s EU ale tam to vraj bolo bežné.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, TheDarKnig

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama