Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 5

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

SPOILER "part of me was expecting Vader to find the Rebels and Chirrut to tell them all to run as he reveals he's a Jedi. Expecting him to slow Vader down because he's a Jedi and we've seen how badass he is, Vader kills him immediately, then kills the remaining Jedi as K2S-O manages to escape with the Death Star plans and send them to the Rebels"

Tohle by byl teprve konec :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Fordzy

Dorehay

Dorehay (hodnocení, recenze)

kamigava

Mě si Jyn získala, sice tak od půlky filmu, ale přece. A Felicity Jones rozhodně příjemně překvapila.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jak byl hysterický když utekla ta holčina, ta pěna u pusy určitě byla, za to Darth Vader ledově klidný

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Merengues9

procentuálně má Rebel víc než síla, jo a to kde si nechal toho kachního záporáka, co je ve skutečnosti hystericky neurotický albín ? noo no kde je ?

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Proč mi přijde, že Jyn je tam spíš jako vedeljší postava? Tolik si mě nezískala jako Rey...

na příspěvěk reagoval Dorehay

jiriluk

jiriluk (hodnocení, recenze)

Všichni jsou tam tak "obyčejní a normální" az sem je měl rad :)

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Vždycky se dá natočit neboo udělat něco líp.Nevím proč ale mě třeba vadila ta GoPRO kamera styl..Nevím..Možná jse mo5 jedine js tímto názorem.Jakože to tam už rovnou mohl dát selfie záběry. :D

 (hodnocení, recenze)

Tak ještě 500k hodnocení bude muset RO přidat,aby to dohnalo TFA..(uvidíme)

 (hodnocení, recenze)

Na IMDB už téměř 100k hodnocení a pořád 8.3.což je víc než tady 83 % při 5K hodnocení..

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Rypicong

Proč nevyužít příležitosti, když mám Síla se probouzí dvakrát a stačí mi jednou? :) A hlavně by se přesunutím diskuze o Síla se probouzí do profilu filmu Síla se probouzí aspoň částečně odklodil bigsaw (killduke), takže win-win.

na příspěvěk reagoval Rypicong

 (hodnocení, recenze)

Koupím Síla se Probouzí za 1000 KČ (jenom pošta)

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama