Režie:
Eva SadkováScénář:
Eva SadkováHudba:
Ladislav SimonHrají:
Ota Sklenčka, Antonie Hegerlíková, Felix le Breux, Jiřina Šejbalová, Luděk Munzar, Aleš Košnar, Otylie Beníšková, Josef Bláha, Oldřich Lukeš, Jaroslav Průcha, Jiří Brabec, František Kovářík (více)Hrají
Ota Sklenčka
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Antonie Hegerlíková
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Dnes naposled (1958)
Felix le Breux
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vynález zkázy (1958)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Jiřina Šejbalová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Láska jako trám (1967) (TV film)
Luděk Munzar
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
S čerty nejsou žerty (1984) - vypravěč
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Aleš Košnar
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Škola otců (1957)
Obušku, z pytle ven! (1955)
105% alibi (1959)
Otylie Beníšková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Daleká cesta (1948)
Zapomenutý čert (1964) (TV film)
Návrat domů (1948)
Josef Bláha
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Oldřich Lukeš
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Atentát (1964)
Happy End (1967)
Jaroslav Průcha
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Škola základ života (1938)
Bílá nemoc (1937)
Jiří Brabec
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Romance za korunu (1975)
František Kovářík
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Na samotě u lesa (1976)
Údolí včel (1967)
Lubomír Polách
Nejlepší filmy:
...a pozdravuji vlaštovky (1972)
Tvář pod maskou (1970)
Svědkové obžaloby (1974) (TV film)
Petr Haničinec
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Jaroslav Mareš
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Jiří Pick
Československo
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Touha (1958)
Jaroslav Moučka
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Čarodějův učeň (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Svatopluk Skládal
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jiří Pleskot
Československo
Nejlepší filmy:
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Karolina Slunéčková
Československo
Nejlepší filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lucerna (1967) (TV film)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)