Režie:
František FilipScénář:
Otto ZelenkaKamera:
Vladimír OpletalHrají:
Vladimír Menšík, Josef Bek, Zdeněk Řehoř, Lubomír Lipský st., Jiřina Bohdalová, Alena Vránová, Marie Drahokoupilová, Bronislav Poloczek, Blažena Holišová, Jitka Cerhová, Květa Fialová (více)Hrají
Vladimír Menšík
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Josef Bek
Československo
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Láska jako trám (1967) (TV film)
Bílá paní (1965)
Zdeněk Řehoř
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Dnes naposled (1958)
Lubomír Lipský st.
Československo
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Jiřina Bohdalová
Československo
Nejlepší filmy:
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Dům na nebesích (1984) (divadelní záznam)
Pohádky pod sněhem (1985)
Alena Vránová
Československo
Nejlepší filmy:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Pyšná princezna (1952)
Marie Drahokoupilová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Bronislav Poloczek
Polsko
Nejlepší filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)
Hotovo, konec! (2003) (divadelní záznam)
Smrt krásných srnců (1986)
Blažena Holišová
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Jitka Cerhová
Československo
Nejlepší filmy:
Hlídač (1970)
Sedmikrásky (1966)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Květa Fialová
Československo
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Vajíčko (1968) (TV film)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Alexandra Myšková
Československo
Nejlepší filmy:
Vajíčko (1968) (TV film)
Romeo, Julie a tma (1959)
Daleká cesta (1948)
Vladimír Šmeral
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Marie Rosůlková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Spalovač mrtvol (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Josef Hlinomaz
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Dobrý voják Švejk (1956)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Pavla Maršálková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)
Ostře sledované vlaky (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Svatopluk Skládal
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Všichni dobří rodáci (1968)
Luba Skořepová
Československo
Nejlepší filmy:
Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Lída Roubíková
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Smuteční slavnost (1969)
Otto Lackovič
Československo
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Těžká Barbora (1960) (divadelní záznam)
Balada z hadrů (1960) (divadelní záznam)