Režie:
William KeighleyScénář:
Michael KaninKamera:
Edward CronjagerHudba:
Leigh HarlineHrají:
Shirley Temple, Franchot Tone, Guy Madison, Lina Romay, Gene Lockhart, Grant Mitchell, Forbes Murray, Waclaw Rekwart, Clark Ross, Alex Montoya (více)Hrají
Shirley Temple
USA
Nejlepší filmy:
I'll Be Seeing You (1944)
Heidi (1937)
The Bachelor and the Bobby-Soxer (1947)
Franchot Tone
USA
Nejlepší filmy:
Rada a souhlas (1962)
Vzpoura na lodi Bounty (1935)
Three Comrades (1938)
Guy Madison
USA
Nejlepší filmy:
Když jsi odešel (1944)
Kat z Benátek (1963)
5 Against the House (1955)
Lina Romay
USA
Nejlepší filmy:
Dvě děvčátka a námořník (1944)
Krásnější než sen (1942)
Dobrodružství (1945)
Gene Lockhart
Kanada
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Zázrak v New Yorku (1947)
Madam Curie (1943)
Grant Mitchell
USA
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
Pan Smith přichází (1939)
A Midsummer Night's Dream (1935)
Forbes Murray
Kanada
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
Edison (1940)
Závrať (1958)
Waclaw Rekwart
Polsko
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Kdo seje vítr (1960)
Hluboký spánek (1946)
Clark Ross
USA
Nejlepší filmy:
Gigant (1956)
Funny Girl (1968)
Rada a souhlas (1962)
Alex Montoya
USA
Nejlepší filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Sedm statečných (1960)
Viva Zapata! (1952)
Franklyn Farnum
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Sunset Boulevard (1950)
Svědek obžaloby (1957)
Wilbur Mack
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Nejlepší léta našeho života (1946)
Svědek obžaloby (1957)
James Conaty
USA
Nejlepší filmy:
Nejlepší léta našeho života (1946)
Písně z Broadwaye (1949)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Charles Trowbridge
Mexiko
Nejlepší filmy:
Edison (1940)
After the Thin Man (1936)
Stateční kapitáni (1937)
Rodolfo Hoyos Jr.
Mexiko
Nejlepší filmy:
Gilda (1946)
How the West Was Won (1976) (seriál)
The Big Steal (1949)
Robert Bray
USA
Nejlepší filmy:
Ride Clear of Diablo (1954)
Poslední rodeo (1952)
Vysněný dům pana Blandingse (1948)
Kay Christopher
USA
Nejlepší filmy:
Mighty Joe Young (1949)
The Bachelor and the Bobby-Soxer (1947)
The Locket (1946)
Joe Dominguez
Mexiko
Nejlepší filmy:
Zvedejte kotvy (1945)
Štvanice (1966)
Samson & Dalila (1949)
Adolph Faylauer
USA
Nejlepší filmy:
Na sever Severozápadní linkou (1959)
Byl jsem lynčován (1936)
Kdo seje vítr (1960)
Eduardo Noriega
Mexiko
Nejlepší filmy:
Tycoon (1947)
The Sun Also Rises (1957)
Daleké obzory (1955)