Režie:
Kevin ConnorKamera:
Al FrancisHudba:
George DuningHrají:
Mark Harmon, Christopher Lee, Jean Marsh, John McIntire, Robert Forster, Eddie Albert, Jeanette Nolan, Kirk Cameron, John Carradine, Emma Samms, Duncan Regehr (více)Obsahy(1)
Anglická luxusní lod' Goliath byla během druhé světové války potopena. Po čtyřiceti letech proniká vyprošt'ovací tým k mořskému dnu a objevuje senzaci. Katastrofu přežilo tři sta lidí, kteří pod vedením jednoho inženýra žijí v lodním trupu, v uzavřeném paralelním světě. (MacGuffin)
Hrají
Mark Harmon
USA
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Mezi námi děvčaty (2003)
Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (2010)
Christopher Lee
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)
Pán prstenů: Návrat krále (2003)
Pán prstenů: Dvě věže (2002)
Jean Marsh
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Kleopatra (1963)
Zběsilost (1972)
Casterbridgeský starosta (2003) (TV film)
John McIntire
USA
Nejlepší filmy:
Psycho (1960)
Westward the Women (1951)
Winchester '73 (1950)
Robert Forster
USA
Nejlepší filmy:
Mulholland Dr. (1999) (TV film)
Mulholland Drive (2001)
Jackie Brown (1997)
Eddie Albert
USA
Nejlepší filmy:
Prázdniny v Římě (1953)
Nejdelší den (1962)
You Gotta Stay Happy (1948)
Jeanette Nolan
USA
Nejlepší filmy:
Psycho (1960)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Velký zátah (1953)
Kirk Cameron
USA
Nejlepší filmy:
V jednom ohni (2008)
Ta nejlepší léta (1986)
Hvězdolet I. (1983) (TV film)
John Carradine
USA
Nejlepší filmy:
Stateční kapitáni (1937)
Neviditelný muž (1933)
Frankensteinova nevěsta (1935)
Emma Samms
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Přítel z pekla (1990)
Dáma a zbojník (1989) (TV film)
Dynastie: Shledání (1991) (TV film)
Duncan Regehr
Kanada
Nejlepší filmy:
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Poslední dny Pompejí (1984) (seriál)
Záhrobní komando (1987)
Laird Stuart
Austrálie
Nejlepší filmy:
Vlasy (1979)
RoboCop (1987)
Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)
Lori Lethin
USA
Nejlepší filmy:
Den poté (1983) (TV film)
Téměř bez šance (1999)
Krvavé narozeniny (1981)
Frank Gorshin
USA
Nejlepší filmy:
12 opic (1995)
Povznesen nad pomstu (1966)
Zatracená kočka (1965)
John Ratzenberger
USA
Nejlepší filmy:
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)
Hledá se Nemo (2003)
Ratatouille (2007)
Belinda Mayne
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Planeta Krull (1983)
Bílý oheň (1984)
Muž zvaný Kuráž (1979) (seriál)
Irene Hervey
USA
Nejlepší filmy:
Kaktusový květ (1969)
Vzpoura žen (1939)
Hrabě Monte Cristo (1934)
Alan Fudge
USA
Nejlepší filmy:
Střihoruký Edward (1990)
Muž, který nebyl (2001)
Přirozený talent (1984)
Kip Niven
USA
Nejlepší filmy:
Magnum Force (1973)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Bitva o Midway (1976)