Režie:
Walter C. MillerÚčinkují:
Angela Lansbury (moderátor), Joan Allen, Scott Bakula, Amy Irving, Sarah Brightman, Matthew Broderick, L. Scott Caldwell, Nell Carter, Richard Chamberlain, Michael Crawford, Jim Dale (více)Účinkují
Angela Lansbury (moderátor)
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sweeney Todd (1982) (TV film)
Plynové lampy (1944)
Kráska a zvíře (1991)
Joan Allen
USA
Nejlepší filmy:
Bourneovo ultimátum (2007)
Bournův mýtus (2004)
Hačikó - příběh psa (2009)
Scott Bakula
USA
Nejlepší filmy:
Americká krása (1999)
Zdrojový kód (2011)
Dům života (2001)
Amy Irving
USA
Nejlepší filmy:
Traffic - Nadvláda gangů (2000)
Vzdálené vrcholky hor (1984) (seriál)
Jentl (1983)
Sarah Brightman
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Fantom opery (2011) (divadelní záznam)
Andrew Lloyd Webber: Koncert k 50. narozeninám (1998) (koncert)
Repo: Genetická opera! (2008)
Matthew Broderick
USA
Nejlepší filmy:
Lví král (1994)
Sláva (1989)
Místo u moře (2016)
L. Scott Caldwell
USA
Nejlepší filmy:
Uprchlík (1993)
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Osudné rozhodnutí (2009)
Nell Carter
USA
Nejlepší filmy:
Vlasy (1979)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Luční harfa (1995)
Richard Chamberlain
USA
Nejlepší filmy:
Skleněné peklo (1974)
Šogun (1980) (seriál)
Tři mušketýři (1973)
Michael Crawford
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Fantom opery (2011) (divadelní záznam)
Hello, Dolly! (1969)
Milovník války (1962)
Jim Dale
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Iron Maiden (1962)
Nurse on Wheels (1963)
Carry On Cleo (1964)
Blythe Danner
USA
Nejlepší filmy:
Oddělen (2011)
Manželé a manželky (1992)
Pán přílivu (1991)
Loretta Devine
USA
Nejlepší filmy:
Crash (2004)
Jmenuji se Sam (2001)
Nejtvrdší zápas (1996) (TV film)
Colleen Dewhurst
Kanada
Nejlepší filmy:
Annie Hallová (1977)
Anna ze Zelených vršků (1985) (TV film)
Anna ze Zelených vršků: Další osudy (1987) (TV film)
Alison Fraser
Nejlepší filmy:
Podzimní cesta (2005)
Zvuk ticha (2019)
Hluboký řez (2020)
Joanna Gleason
Kanada
Nejlepší filmy:
Into the Woods (1991) (divadelní záznam)
Hana a její sestry (1986)
Zločiny a poklesky (1989)
Joel Grey
USA
Nejlepší filmy:
Kabaret (1972)
Tanec v temnotách (2000)
Vánoční koleda (1999) (TV film)
Anthony Heald
USA
Nejlepší filmy:
Mlčení jehňátek (1991)
Akta X: Samantha (1999) (video kompilace)
8 MM (1999)
Gregory Hines
USA
Nejlepší filmy:
Bílé noci (1985)
Subway Stories: Tales from the Underground (1997) (TV film)
Cotton Club (1984)
Bill Irwin
USA
Nejlepší filmy:
Interstellar (2014)
Žhavé výstřely (1991)
Quarry (2016) (seriál)