Kino - Program - Praha
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Světozor
- Komorní kino Evald
- Letní kino Sunset Cinema
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
Praha - CineStar Praha - Anděl
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Duna: Část druhá |
T | 14:10 | 17:20 | 20:30 | |||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:00 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 16:00 | 20:00 | ||||||||||
Back to Black |
T | 12:30 | 20:50 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 12:00 | 14:10 | 17:10 | 20:10 | ||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 16:10 | 19:10 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 13:20 | 15:30 | 16:40 | 17:40 | |||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 17:20 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:30 | 15:10 | 17:45 | 20:20 | ||||||||
Kaskadér |
D | 16:20 | 19:00 | 21:15 | |||||||||
Království Planeta opic |
T | 12:00 | 14:50 | 17:50 | 19:50 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 14:50 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:50 | 18:50 | 21:40 | |||||||||
Princezna na hrášku |
12:10 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 14:30 | 18:30 | 21:10 | |||||||||
Strážci |
T | 12:20 | 17:10 | 19:20 | 21:30 | ||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 12:20 | 15:00 | 16:50 | |||||||||
Tarot |
T | 19:40 | 21:40 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 12:30 | 15:00 | 17:30 | 20:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 20:10 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 17:10 | 18:00 | 20:20 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:20 | 14:15 | 15:45 | 16:30 | 18:10 | |||||||
Imaginární přátelé |
D | 13:00 | 15:15 | 17:30 | |||||||||
Kaskadér |
D | 15:30 | 18:20 | 19:0019:45 | 21:00 | ||||||||
Království Planeta opic |
T | 14:10 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 15:50 | 18:45 | 21:10 | ||||||||
Princezna na hrášku |
13:30 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 15:30 | |||||||||||
Strážci |
T | 13:15 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:00 | 15:30 | 17:00 | |||||||||
Tarot |
T | 21:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:30 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 17:30 | 20:00 |
Praha - Bio Oko
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Flora
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 19:20 | 21:50 | ||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 21:40 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 14:50 | 17:50 | 20:50 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:45 | 19:00 | |||||||
Havěť |
D | 21:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 17:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 15:10 | 18:10 | ||||||||||
Láska na zakázku |
17:40 | 19:40 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Princezna na hrášku |
14:10 | ||||||||||||
Strážci |
T | 15:00 | 17:15 | 19:30 | 21:45 | ||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:15 | 15:50 | ||||||||||
Tarot |
T | 21:15 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
Praha - Cinema City Chodov
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Praha - Cinema City Letňany
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 21:40 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:00 | 19:00 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:50 | 16:30 | 18:10 | ||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 20:45 | |||||||||||
Havěť |
D | 19:50 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:40 | 17:00 | 19:20 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:30 | 19:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:40 | |||||||||||
Láska na zakázku |
16:40 | 18:30 | 20:20 | ||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:10 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 15:30 | 16:30 | 18:00 | 19:00 | 20:30 | 21:30 | |||||
Princezna na hrášku |
14:0014:50 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 18:45 | |||||||||||
Sladký život |
17:40 | ||||||||||||
Strážci |
T | 14:45 | 17:00 | 19:15 | 21:30 | ||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Tarot |
T | 20:30 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 20:30 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 19:10 | 21:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 13:00 | 17:10 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 16:10 | 19:10 | 20:10 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 12:20 | 13:40 | 14:40 | 16:00 | 17:00 | 18:20 | ||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 16:40 | 21:40 | ||||||||||
Havěť |
D | 21:20 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 12:30 | 14:50 | 15:50 | 18:10 | ||||||||
Imaginární přátelé |
T | 13:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 18:40 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:15 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | |||||||||||
Láska na zakázku |
15:50 | 17:45 | 19:40 | ||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:10 | 14:00 | 15:40 | 16:30 | 18:10 | 19:00 | 20:40 | 21:30 | ||||
Princezna na hrášku |
12:10 | 14:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 19:10 | 21:30 | ||||||||||
Rivalové |
T | 20:40 | |||||||||||
Strážci |
T | 12:50 | 15:10 | 17:30 | 19:50 | 22:10 | |||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 13:20 | 15:00 | ||||||||||
Tarot |
T | 22:15 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 21:20 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 22:10 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 22:00 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 15:00 | 18:00 | 19:00 | 21:00 | 22:00 | |||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:15 | 15:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
T | 13:50 | 17:45 | ||||||||||
HAIKYU!! The Dumpster Battle |
T | 18:20 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
T | 14:10 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:40 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 13:20 | 18:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:10 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 16:00 | 20:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
13:00 | ||||||||||||
Láska na zakázku |
16:30 | 20:15 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 13:30 | 14:30 | 16:00 | 17:00 | 18:30 | 19:30 | 21:00 | 22:00 | ||||
Priscilla |
T | 18:10 | 20:30 | ||||||||||
Saint Omer |
T | 16:10 | |||||||||||
Strážci |
T | 13:00 | 15:15 | 17:30 | 19:45 | 22:00 | |||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 13:00 | 14:40 | 16:20 | |||||||||
Tarot |
T | 20:00 |
Praha - Cinema City Zličín
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 21:00 | |||||||||||
Cizinci: Kapitola 1 |
T | 20:50 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 14:20 | 17:20 | ||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:10 | 20:20 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:30 | 15:50 | 16:50 | 18:00 | ||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:00 | 16:20 | 18:40 | |||||||||
Kaskadér |
D | 17:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:20 | |||||||||||
Království Planeta opic |
T | 17:40 | 20:40 | ||||||||||
Láska na zakázku |
15:00 | 18:50 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 14:00 | 15:00 | 16:30 | 17:30 | 19:00 | 20:00 | 21:30 | |||||
Princezna na hrášku |
14:00 | 17:00 | |||||||||||
Strážci |
T | 14:50 | 17:10 | 19:30 | 21:50 | ||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:20 | 16:00 | ||||||||||
Tarot |
T | 20:15 |
Praha - Dlabačov
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Láska na zakázku |
20:00 | ||||||||||||
Smršť |
18:00 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
16:00 |
Praha - Edison Filmhub
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 16:30 | |||||||||||
Kos |
T | 19:00 | |||||||||||
Saint Omer |
T | 14:00 |
Praha - Kino Aero
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
District 9 |
T | 20:30 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:00 |
Praha - Kino Atlas
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Moje nebe je horší než tvoje peklo |
19:30 | ||||||||||||
Piano na křižovatce |
17:00 |
Praha - Kino Lucerna
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 17:45 | |||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 18:00 | |||||||||||
Imaginární přátelé |
D | 15:15 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 13:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 15:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:15 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 20:30 |
Praha - Kino MAT
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Happy End |
20:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:45 | |||||||||||
Perugino – věčná renesance |
T | 18:45 |
Praha - Kino Pilotů
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Back to Black |
T | 18:40 | |||||||||||
Bastard |
T | 20:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 21:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | |||||||||||
Děti těch druhých |
T | 16:50 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 21:15 | |||||||||||
První den mého života |
T | 18:10 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:00 | ||||||||||||
Vzor |
T | 19:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:00 |
Praha - Kino Ponrepo
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Electra |
19:30 | ||||||||||||
Podle Sylvie |
19:30 | ||||||||||||
Přes střepy |
19:30 | ||||||||||||
Tramvaj |
19:30 | ||||||||||||
Vevnitř |
19:30 |
Praha - Kino Světozor
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Chiméra |
T | 18:00 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Nesmrtelní – zázraky Egyptského muzea |
T | 15:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 15:15 | |||||||||||
Putinovo hřiště |
T | 20:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 |
Praha - Komorní kino Evald
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Jeden život |
T | 18:00 | |||||||||||
Jedna noc |
T | 16:15 | |||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Vzor |
T | 20:15 |
Praha - Letní kino Sunset Cinema
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Hvězdy nám nepřály |
T | 21:00 | |||||||||||
Ďábel nosí Pradu |
T | 18:00 |
Praha - Modřanský biograf
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Django |
15:00 | ||||||||||||
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
D | 20:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 17:45 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
pondělí 10.06.2024
přidat do oblíbených
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 19:45 | |||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:20 | 15:25 | 16:30 | 17:35 | ||||||||
Imaginární přátelé |
D | 14:50 | 16:00 | 17:10 | 19:30 | ||||||||
Kaskadér |
D | 18:15 | 21:10 | ||||||||||
Království Planeta opic |
T | 20:30 | |||||||||||
Láska na zakázku |
D | 18:40 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 16:15 | 18:45 | ||||||||||
Princezna na hrášku |
D | 14:10 | |||||||||||
Strážci |
T | 20:50 | |||||||||||
Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi |
D | 14:25 | |||||||||||
Mizerové: Na život a na smrt |
T | 15:00 | 17:30 | 20:00 |