Obsahy(1)
Barevný sovětský umělecký film o mladých lidech pracujících na stavbě silnice. Hrdiny příběhu jsou Káťa Golovanová, řidička v brigádě nákladních aut a bagrista Vasja Plotnikov, kteří se na této stavbě sejdou a po několika nedorozuměních společně odjíždějí na novou stavbu. (FILMOVÝ PŘEHLED 40 / 1955) (oficiální text distributora)
Hrají
Taťjana Koňuchova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hvězdy na čepicích (1967)
Moskva slzám nevěří (1979)
Izolda Izvickaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Jedenačtyřicátý (1956)
Přivoláme na sebe palbu (1963) (seriál)
V šest ráno na letišti (1958)
Lev Durov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Loučení (1983)
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Chodím po Moskvě (1963)
Jurij Sarancev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Není cesty zpátky (1970)
Zločin a trest (1970)
Krutá romance (1984)
Ivan Ljubeznov
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Idiot (1958)
Michail Pugovkin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Operace Y (1965)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
To snad není možné! (1975)
Vladimir Andrejev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Svoloči (2006)
Pohádka o caru Saltánovi (1966)
Jevgenij Matvejev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
V týlu nepřítele (1981)
Jemeljan Pugačov (1978)
Fronta v týlu (1977)
Světlana Charitonova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Jeřábi táhnou (1957)
Bratři Karamazovi (1969)
Bílý Bim, Černé Ucho (1977)
Nikolaj Smorčkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír III: Rok 1812 (1967)
Vojna a mír IV: Pierre Bezuchov (1967)
Nina Dorošina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Láska a holubi (1984)
Alla Budnitskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Garáž (1979)
Slunečnice (1970)
Živí a mrtví (1964)
Vladimir Ščeglov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Daniil Nětrebin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (1965)
Vojna a mír IV: Pierre Bezuchov (1967)
Děrsu Uzala (1975)
Petr Olefirenko
Sovětský svaz
Afanasij Bělov
Ruské impérium
Nina Agapova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
Žlutý kufřík (1970)
Zapomenutá melodie pro flétnu (1987)
Larisa Matvejenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nesmrtelná garnisona (1956)
Vasilij Kornukov
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Dvanáct křesel (1971)
Jak car Petr ženil mouřenína (1976)
Nikolaj Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kavárna Tři topoly (1967)
Tichý Don I. (1957)
Běloruské nádraží (1970)