Režie:
Seung-wan RyooScénář:
Seung-wan RyooKamera:
Mo-gae LeeHudba:
Jun-seok BangHrají:
Jeong-min Hwang, Ji-sub So, Joong-ki Song, Jeong-hyeon Lee, Su-an Kim, Kyeong-yeong Lee, Min-jae Kim, In-woo Kim, Seung-hwan Shin, Dong-yeong Kim (více)Obsahy(1)
Drama podle skutečných událostí líčí osudy korejských civilistů, kteří byli ze své země odváženi japonskými okupanty na ostrov Hašima. Tam byli muži jako pracovní otroci donuceni těžit uhlí v dole, zatímco zajatkyně sloužily japonským vojákům jako nedobrovolné konkubíny. Lidé se snaží udržet naději na přežití v tušení blížícího se konce války, ale čeká je ještě finální bitva. (ČSFD)
(více)Hrají
Jeong-min Hwang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sinsegye (2013)
Dalkomhan insaeng (2005)
Geurimja sarin (2009)
Ji-sub So
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Ohjik geudaeman (2011)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Joong-ki Song
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Jeong-hyeon Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Útěk z Hašimy (2017)
Podezřelá (2022)
1597: bitva u Myeongryang (2014)
Su-an Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Jako ryba v síti (2016)
Haeeohwa (2016)
Vlak do Pusanu (2016)
Kyeong-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sunny (2011)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Bubueui segye (2020) (seriál)
Min-jae Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Vnitřní krása (2015)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
In-woo Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Koria (2012)
Komorná (2016)
Seung-hwan Shin
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Yeonae soseol (2002)
Vagabond (2019) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Dong-yeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Ggotpineun bomi omyeon (2004)
Hyeon-tak Sin
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Vzpomínky na lásku (2004)
Seulpeumboda deo seulpeun iyagi (2009)
Pohwa sogeuro (2010)
Chul-woo Han
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Muž odnikud (2010)
Viděl jsem ďábla (2010)
Bareuge salja (2007)
Joo-bong Ki
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pohraniční pásmo (2000)
Má je pomsta (2002)
Plačící pěst (2005)
Seok-yong Jeong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Sunny (2011)
Geu hae yeoreum (2006)
Bae-soo Jeon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Keurosing (2008)
Králův dvojník (2012)
Výjimečná právnička U Jong-u (2022) (seriál)
Ji-seong Eom
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Dogani (2011)
Beomjoidosi (2017)
Hieoro (2009) (seriál)
Won-hae Kim
Jižní Korea
Bang-woo Dong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Adresát neznámý (2001)
Běž! (2001)
Yooryung (2012) (seriál)
Ha-seok Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Moobangbi dosi (2008)
kil-is (2019) (seriál)
Žluté moře (2010)
Byeong-gook Hwang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Haeeohwa (2016)
Peulraenmaen (2013)
Veterán (2015)