Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 1
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

B.Seville

Tak jde o to jak definujeme superhrdinu, vím jak to myslíš a dává to smysl Ke bohužel, je třeba si uvědomit, že je teď do a komiksových superhero filmů...mimochodem i dobří známí uznávání filmaři dělají tyto filmy jako třeba Favreau, Toro, Wan, Nolan, Vaughan, Raimi, Singer, Branagh, třeba Snyder perfektně natočit 300 a Rodriguez Sin City a to nejsou superhero filmy ale jsou komiksové...a ani bych se nedivil kdyby jednou pro Dc nebo Marvel natočil něco Villeneuve...no s tou hádkou, to přijde hned jak dorazí ti jedinci, samozřejmě že se to nemusí každému líbit, to je úhel pohledu, jenže pak jsou tu děcka a kreténi kterým se to nelíbí jen proto že je to Marvel, čili hodnotí dle značky ale konkurenci milují jen kvůli značce...to ale asi není tvůj případ

B.Seville

B.Seville (hodnocení, recenze)

Ratemus

Spíš se divím, že se tu za tu dobu kvůli tomu příspěvku nerozpoutalo peklo :). To že je to digitál, je na tom možná i to nejhorší. Každopádně, chci aby tamní nadšenci, kteří ani neumí normálně okomentovat film věděli, že ne "všem se to líbí", jak poslední dobou všude čtu. Podle mě superhrdina do filmu vůbec nepatří, měl by zůstat v komixu. Proč? Protože lidi už nechodí na filmy, chodí na jejich oblíbené loutky a pak v komentářích pláčou, jak jim chcípl oblíbenec. Doufejme, že se udrží nástup nových talentovaných filmařů, kteří tuto hloupost postupem času umrtví.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka, CarnTheNunya, DarweyD, DarweyD, DarweyD, dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

B.Seville

A teď si vem že normálně diskutujeme, kdyby jsi tohle napsal u Dceu filmu, okamžitě by ti vybraní jedinci začali nadávat

na příspěvěk reagoval B.Seville

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dragon94

Myslíš že v sedmdesátých letech liší říkali o Supermanovi jak je to kravina protože je to moc digitální a že nechápou smysl toho filmu?

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

B.Seville

A to se točí větší kraviny než akční sci-fi filmy se superhrdiny. Viz. třeba Magnuskova tvorba :D Ale to jsem zabředl hluboko do říše temna. :D

Každopádně neznám třeba nikoho kdo by neznal nebo komu by vadil starý Superman s Christopherem Reevesem.

Tohle je v podstatě to samé jen v mnohem digitálnějším hávu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

B.Seville

Nějak mi uniká smysl tvého příspěvku. Je to prostě kategorie filmu, superhero film dalo by se říct ,, žánr,, zřejmě ti tento typ filmu nesedne to je v pořádku, já zase nemusím romantické komedie, ovšem nelezu k filmům např Bláznivá zatracená láska a nepíšu jak se mi to nelíbí...

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Yangus

Tak do dubna nechoď do kina,+ na youtube, facebook, Instagram a obecně na internet. Bude se to valit odevšad :D

na příspěvěk reagoval Yangus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

kdysi na jedné stránce, už si nepamatuji přesně, ale jak to bylo. I když tohle bude spíš ten komiks, kde jeho syn dává dohromady tým aby mu rozbili hubu a Thanos je pak ve vězení a musí čelit zkoušce a v tom komiksu umírá. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Adasin

No v Kingsman bych moc nevěřil...jako něco mě zajímá a něco nezajímá ale třeba do dalšího Dredda půjdu taky, na ty erotický komiksy jim seru, uvidíme s čím ještě přijdou

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

To by mělo být ono, je tam vesmírný Ghost Rider, já to nečetl ale čtu na to samou chválu a navíc to píše Lemire..mělo by to být ale ono

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Viděla jsem, rozhodně plánuju koupit. Crew se docela rozjíždí na příští rok... a Kingsmani pořád nic...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

to sou ty komiksy, kde Thanos rozmrdá všechny a pak proti němu jde Galactus a Punisher ze kterého se stal Ghost Rider a následně Galactusův herald, s tím že se pak Frank přidá k Thanosovi. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Crew na fb právě potvrdili a příští rok minisérii Thanos od Jeffa Lemira, mrkněte. Je to akční ponuré a správně temné a kresba je výborná...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Adasin

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama