Reklama

Reklama

VOD (1)

V dobách rytířů bojujících za čest žije Raiden (Clive Owen), padlý válečník, který musí povstat proti zkaženému sadistickému vládci, aby pomstil svého zneuctěného mistra Bartoka (Morgan Freeman). (Magic Box)

Diskuze

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Sethius

Taky si myslím, jelikož jsem v traileru neviděl ani jedinou známku konkrétního historického období (náboženské znaky, známé heraldické znaky,....)

canucks333

canucks333 (hodnocení, recenze)

neskvik

To že to vedeli v Egypte ešte neznamená, že to bolo bežne zaužívané v stredoveku.... veľa z egyptskej kultúry sa na začiatku letopočtu zmenilo a startilo....

na příspěvěk reagoval neskvik

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Kdyby jen Freeman jako kardinál nebo co to je ale všiml jsem si tam i čínského rytíře. To už nevědí co tam nacpat. 

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Larezistance

Tak mě ten casting nějak nevadí. Nepočítám s tím, že půjde o realistickej film ala Království nebeské, spíš jak už tu zmiňovali něco jako Hon na čarodejnice. Prostě historickej film, kterej se nesnaží bejt nějak upjatě akurátní. S tím problém nemám.

na příspěvěk reagoval Sethius

KASUGI

KASUGI (hodnocení, recenze)

Boha jeho, odkud vyškrábli ten casting?! To jim všichni seriózně historicky vyhlížející herci odmítli?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Litvicek

Litvicek (hodnocení, recenze)

Co se řeší? U takových filmů můžu logické srance vynechat, když film splní svoje a já budu jako divák spokojen. Někdy člověk prostě nepřejde absurditu ale, abych to hrotil u akčního výplachu? Ne, to opravdu ne. Budou se tam sekat hlavy a je mi vážně jedno, jestli ji useknou černochům, asiatům, či nějakému albínovi. 

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

A.C.C.B

Tak to asi jo. Ale každej film se v dnešní době nějak podbízí. Bohužel. A pokud by byl výsledek podbízení jen to, že do filmu obsadí Freemana, mohli bychom si pískat:))

neskvik

neskvik (hodnocení, recenze)

Na druhej strane je fajn, ze tam nedaju rovno konchitu ci ako sa to vola

A.C.C.B

A.C.C.B (hodnocení, recenze)

V USA si myslia, že černoši žili v Europe bežne v stredoveku.

Hru Kingdom Come: Deliverance, ktoré momentálne vyvíja české štúdio Warhose, má byť reálnou stredovekou hrou bez fantasy zasadenou do oblasti českého kráľovstva. Podľa ukážok a gameplayov označila skupina intelektuálov z USA hru za rasistickú, lebo v nej nie je jediná černošská postava.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

crippled

crippled (hodnocení, recenze)

Emílio , Beckett51

Je sice pravda, že v té době byl černoch asi dosti neobvyklý exponát a dozajista ho mohl kdekdo považovat za nějakou bubu biblickou příšeru, která si zaslouží vystavit na kříž, ale jinak tam stále žádný typický fantasy prvky nevidím. Spíš bych to připisoval snaze tvůrců o multi-kulti bžundu.

na příspěvěk reagoval Emílio

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

crippled

Nevím, obecně mi kostýmy a prostředí nepřijdou příliš historické. A navíc černoch jako kardinál ve středověku je dost nemyslitelné.

na příspěvěk reagoval crippled

Emílio

Emílio (hodnocení, recenze)

crippled

Slusne napisane, indiciou musi byt hned uz len to nezavadne, rasove vyvazene obsadenie v situaciach kedy v tych dobach rozhodne mozne nebolo. Otazkou uz zostava len to, ci by bol vacsi hlupak ten co by to ako historicky film prezentoval, alebo ten co by ho tak prijimal.

na příspěvěk reagoval crippled

crippled

crippled (hodnocení, recenze)

Trailer vzbudil v mých trenkách pozornost!! Hlavně Morganův fancy knírek!

neskvik

neskvik (hodnocení, recenze)

canucks333

podla wiki

The earliest written record regarding cancer is from circa 1600 BC in the Egyptian Edwin Smith Papyrus and describes cancer of the breast

na příspěvěk reagoval canucks333

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

téda takhle různorodé obsazení se jen tak nevidí jeden Japonec, dva Korejci nějaký ten Nor a Brit pár Čechů a hrstka Amíků lolololo :D

na příspěvěk reagoval Lacike, Deryll

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Protože jsi chronickej stěžovatel:) Mě zase většinou serou blocbustery a zajímají mě spíš takovýhle středně drahý filmy. Takže já na to číhnu a pak ti řeknu:)

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Naprosto souhlasím s první větou a zároveň se přiznávám - taky jsem už všeho přejedený a namlsaný, proto mi trailer přijde  k uzoufání nudný a nezajímavý.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Litvicek

Lidi furt píčujou, protože jsou všeho přejedený. Vypadá to kompetentně natočený a hrajou v tom dobrý herci. Naprosto nevidím důvod, proč si takovej film neužít. Navíc je mi sympatický, že to má takovej napůl béčkovej look a nevypadá to jako vymazlená blockbusterová sterilní podívaná.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Reklama

Reklama