VOD (1)
Epizody(10)
-
Kapitola první: Jeníček a Mařenka (E01)
-
Kapitola druhá: Sedmero vlaštovek (E02)
-
Kapitola třetí: Bratr a sestra (E03)
-
Kapitola čtvrtá: Příšera uvnitř (E04)
-
Kapitola pátá: Úsměv rudý jako krev (E05)
-
Kapitola šestá: Tři zlaté vlasy (E06)
-
Kapitola sedmá: Věrný Jan (E07)
-
Kapitola osmá: Zničené království (E08)
-
Kapitola devátá: Drak (E09)
-
Kapitola desátá: Královská rodina (E10)
Obsahy(1)
Přidejte se k Jeníčkovi a Mařence na jejich cestě z vlastní pohádky do spletitého a po čertech vtipného příběhu plného podivných a strašidelných překvapení. (Netflix)
Hrají
Raini Rodriguez
USA
Nejlepší seriály:
Jurský svět: Teorie chaosu (2024) (seriál)
Huff (2004) (seriál)
Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)
Andre Robinson
Nejlepší seriály:
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Jak vycvičit draky (2012) (seriál)
Scott Adsit
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Tenacious D (1999) (seriál)
Ron Funches
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Erica Rhodes
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Nová holka (2011) (seriál)
Viceprezident(ka) (2012) (seriál)
Eric Bauza
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Adam Lambert
USA
Nejlepší seriály:
Prolhané krásky (2010) (seriál)
Příběh temný a strašidelný (2021) (seriál)
Glee (2009) (seriál)
Jonathan Banks
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Adetokumboh M'Cormack
Sierra Leone
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
X-Men '97 (2024) (seriál)
Castlevania (2017) (seriál)
David Henrie
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Tom Hollander
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Zlá krev (2017) (seriál)
Taboo (2017) (seriál)
John Adams (2008) (seriál)
Nicole Byer
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Missi Pyle
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Kari Wahlgren
USA
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Matthew Waterson
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)
Kouzelníci: Příběhy z Arkádie (2020) (seriál)
Charlotte Wilson Langley
Nejlepší seriály:
Stalker (2014) (seriál)
Příběh temný a strašidelný (2021) (seriál)