Kamera:
Moshe MishaliHudba:
Tal YardeniHrají:
August Diehl, Sylvia Hoeks, Michael Aloni, Nikolai Kinski, Milton Welsh, Oz Zehavi, Yoel Rozenkier, Ishai Golan, Yehuda Almagor, Michael Brandner, Tim Wilde (více)Obsahy(1)
Max je Žid, který přežil holocaust v Německu v roce 1945. Setkává se s radikální židovskou odbojovou skupinou, která stejně jako on ztratila veškerou naději na budoucnost poté, co je nacisté připravili o existenci a vyvraždili celé jejich rodiny. Sní o velkolepé odplatě za příkoří spáchané na židovském národě, oko za oko, zub za zub. Max se začíná s hrůznými záměry skupiny ztotožňovat... Film natočený podle skutečných událostí vypráví o nebezpečné a odvážné tajné operaci nazvané Plán A, v rámci níž skupina Židů, kteří přežili holocaust, plánovala otrávit německý vodovodní systém a zabít šest milionů Němců. (HBO Europe)
(více)Hrají
August Diehl
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Frau Ella (2013)
Dr. Alemán (2008)
Sylvia Hoeks
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Nejvyšší nabídka (2013)
Blade Runner 2049 (2017)
Dívka a smrt (2012)
Michael Aloni
Izrael
Nejlepší filmy:
Slepota (2006)
Ve tmě (2012)
Místo v nebi (2013)
Nikolai Kinski
Francie
Nejlepší filmy:
Sbohem, pane Haffmanne (2021)
Továrna na sny (2019)
Zkáza lodi Laconia (2010) (TV film)
Milton Welsh
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Grandhotel Budapešť (2014)
Muž ve stínu (2010)
Masaryk (2016)
Oz Zehavi
Izrael
Nejlepší filmy:
Yossi (2012)
Svatební plán (2016)
Miral (2010)
Yoel Rozenkier
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)
Ishai Golan
Nejlepší filmy:
Hlášení o Sáře a Salímovi (2017)
Sůl tohoto moře (2008)
Plán A (2021)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Zázračné děti (2011)
Drážďany (2006) (TV film)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Můj bratr Simpel (2017)
Černý svědek (2006) (TV film)
Mishchuk Oleksandr Yuriiovych
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)
Kai Ivo Baulitz
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Balón (2018)
Běž, chlapče, běž (2013)
Andriy Morochynskyi
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)
Olexandr Shevchenko
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)
Petra Berndt
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hrozná holka (1990)
Das Wilde Leben (2007)
Marlene (2000)
Ulrike von Gawlowski
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Plán A (2021)
Eckhard Preuß
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Služebnice boží (2011) (TV film)
Kde je Fred? (2006)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ostap Ripka
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)
Marian Shpytak
Nejlepší filmy:
Plán A (2021)