Hrají
Pamela Reed
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Bonnie Hunt
USA
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) (seriál)
Autogrotesky: Povídačky z Kardanové lhoty (2013) (seriál)
Příšerky v rachotě (2021) (seriál)
Mark Moses
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Sara Rue
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Michael McKean
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
John Neville
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
John Randolph
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Marianne Muellerleile
USA
Nejlepší seriály:
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Lenny von Dohlen
USA
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
The Orville (2017) (seriál)
Andrew Lauer
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
thirtysomething (1987) (seriál)
Ed Marinaro
USA
Nejlepší seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Joel Murray
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
John Kapelos
Kanada
Britt Ekland
Švédsko
Nejlepší seriály:
Naprosto dokonalé (1992) (seriál)
Fantasy Island (1977) (seriál)
Battlestar Galactica (1978) (seriál)
Robert Ito
Kanada
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Tom Virtue
USA
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Kathy Kinney
USA
Nejlepší seriály:
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Láska bolí (2011) (seriál)
Lisa Jane Persky
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Eric Christmas
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Richard Roat
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)