Režie:
Tom TataranowiczHudba:
William AndersonHrají:
Dorian Harewood, Rob Paulsen, Ian Ziering, Leeza Miller McGee, Brad Garrett, William Morgan Sheppard, Susan Silo, Malcolm McDowell, Jeff Bennett (více)Série(3) / Epizody(65)
Obsahy(2)
Kosmická loď, ve které unikali ze své domovské planety Mars tři přátelé Klapka, Modo a Vincent (humanoidní hlodavci se značnou zálibou v silných motocyklech), byla sestřelena Plutarčany (rasa smrdutých humanoidních ryb okupujících Mars) právě při průletu nad Zemí. Uprchlíci nouzově přistáli poblíž Chicaga, kde se jim brzy naskytla příležitost zachránit místní mechaničku Karlu ze spárů Syrečka, Plutarčana vyslaného na Zemi v přestrojení za člověka, aby kradl její přírodní zdroje a postupně ji ovládl s pomocí svých nohsledů - geniálního doktora Karbunkla a imbecila Kolomazníka. Vůdce skupiny Klapka, tvrďák s bionickou rukou Modo ani vtipálek Vincent, se nehodlají smířit s pobytem Syrečka na stejné planetě, natož ve svém sousedství a tak společně s Karlou dávají smraďochovi pořádně zabrat. (brontak)
(více)Hrají
Dorian Harewood
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Rob Paulsen
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Ian Ziering
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Godzilla: The Series (1998) (seriál)
Motomyši z Marsu (1993) (seriál)
Leeza Miller McGee
Nejlepší seriály:
Motomyši z Marsu (1993) (seriál)
The Incredible Hulk (1996) (seriál)
The Fantastic Four (1994) (seriál)
Brad Garrett
USA
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál) - herec, a.z.
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Pirát divoký Jack (1998) (seriál)
William Morgan Sheppard
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Šogun (1980) (seriál)
Susan Silo
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Malcolm McDowell
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Brian Austin Green
USA
Nejlepší seriály:
Trailer Park Boys (2001) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
CCH Pounder
Guyana
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Peter Strauss
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Bratrstvo růže (1989) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Jess Harnell
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Leah Remini
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Phineas & Ferb (2007) (seriál)
Milo a Murphyho zákon (2016) (seriál)
Efrem Zimbalist Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Elinor Donahue
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Michael Dorn
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Robert Ito
Kanada
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Jerry Houser
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
G.I. Joe (1985) (seriál)
Simon Templeman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)