Režie:
Torsten KünstlerScénář:
Tripper ClancyKamera:
Markus NestroyHudba:
Martin TodsharowHrají:
Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Heino Ferch, Lisa Tomaschewsky, André Hennicke, Joachim Paul Assböck, Samuel Finzi, Tim Wilde, Paula Paul (více)VOD (1)
Obsahy(2)
Dvojice policistů z různých taktických jednotek se spojí, aby zachránili dceru prezidenta... Luke (Til Schweiger), drsný člen speciální jednotky GSG-10 a Theo (Matthias Schweighöfer), mladý nezkušený policista ze zbrojního skladu, musí v důsledku bizarních okolností spojit své síly a vytvořit improvizovaný akční tým, aby zachránili dceru moldavského prezidenta Mašu Butkinovou (Lisa Tomašewsky), kterou někdo unesl z paláce Bellevue. Nesourodá dvojice policistů však zanechává po sobě jen spoušť a zkázu, a napáchá více škody než užitku. Luke s Theem se na každém kroku pořádně ztrapňují a hrozí, že jejich akce skončí blamáží. Nakonec však s pomocí hackerky Nicki (Anne Schäferová) odhalí stopy velkého spiknutí a zjistí, že cílem únosu mladé prominentky nebylo jen vysoké výkupné. (JOJ Cinema)
(více)Hrají
Til Schweiger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hanebný pancharti (2009)
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Med v hlavě (2014)
Matthias Schweighöfer
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Oppenheimer (2023)
Frau Ella (2013)
Valkýra (2008)
Heino Ferch
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Lisa Tomaschewsky
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Chatrč v lese (2011)
Devět paruk (2013)
Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Poslední dny Sophie Schollové (2005)
Bílé peklo (2001)
Joachim Paul Assböck
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Pianista (2002)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Samuel Finzi
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Jeden život (2023)
Kapitán (2017)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Můj bratr Simpel (2017)
Černý svědek (2006) (TV film)
Paula Paul
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Naboso (2005)
Gigantický (1999)
Ein Tick anders (2011)
Anne Schäfer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Betonrauš (2020)
Milované sestry (2014)
Místo činu (1970) (seriál)
Ramona Kunze-Libnow
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Picco (2010)
Láska mezi regály (2018)
Už je tady zas (2015)
Joan Pascu
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Útěk na Západ (2011) (TV film)
Dreileben (2011) (seriál)
Hotel Lux (2011)
David Brückner
Nejlepší filmy:
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Hot Dog (2018)
Rico a Oskar, malí detektivové (2014)
Joe Toedtling
Rakousko
Nejlepší filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cops (2018)
Gift (2017) (TV film)
Thomas Fehlen
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Je to jen úlet, miláčku (2021)
Místo činu (1970) (seriál)
Lucia Peraza Rios
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Před ranními červánky (2016)
Hot Dog (2018)
Osudové léto na Mallorce (2018) (TV film)
Leopold Ferdinand Schill
Nejlepší filmy:
Ve jménu mého syna (2015) (TV film)
Hot Dog (2018)
Leigh Gill
Nejlepší filmy:
Joker (2019)
Butterfly Kisses (2017)
Fantastická zvířata a kde je najít (2016)