Hrají
Leonid Filatov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Nemáte ani zdání (1980)
Město Zero (1989)
Zapomenutá melodie pro flétnu (1987)
Zuzana Jezerská
Československo
Nejlepší filmy:
Eygletiérovci (1986) (TV film)
Ešte sa nevraciam (1975) (TV film)
Jako listy jednoho stromu (1979) (TV film)
Jurij Jakovlev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)
Východ-Západ (1999)
Idiot (1958)
Armen Džigarchanjan
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Zdravstvujtě, ja vaša ťoťa! (1975) (TV film)
Lásko moje, smutku můj (1978)
Tajný úkol (1968)
Iraklij Chizanišvili
Nejlepší filmy:
Robinson Crusoe (1972)
Ladislav Chudík
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Všichni moji blízcí (1999)
Zdena Grúberová
Československo
Nejlepší filmy:
Balada o sedmi oběšených (1968) (TV film)
Červené víno (1976) (TV film)
Hernani (1967) (TV film)
Ivan Matulík
Nejlepší filmy:
Život bez konca (1982) (seriál)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV film)
Ako sa Vinco zaťal (1977) (TV film)
Ivan Letko
Československo
Nejlepší filmy:
Živý bič (1966) (TV film)
Mastný hrniec (1991) (TV film)
Otec (1994) (TV film)
Pavol Mikulík
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Tisícročná včela (1983)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Portrét Doriana Graya (1969) (TV film)
Ján Mistrík
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Jankove hračky (1984) (TV film)
Mário a kúzelník (1976) (TV film)
František Kovár
Československo
Nejlepší filmy:
Adolf Eichmann (1988) (TV film)
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (TV film)
Emília Vášáryová
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Na skle maľované (1980) (TV film)
Medená veža (1970)
Alexandra Záborská
Československo
Nejlepší filmy:
Mŕtvi učia živých (1983)
Mastný hrniec (1991) (TV film)
Rozruch na onkológii (1991) (TV film)
Zuzana Vačková
Československo
Nejlepší filmy:
Staroružová dráma (1989) (TV film)
Tri poviedky s Karolom Machatom (1993) (TV film)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV film)
Roman Luknár
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Karamazovi (2008)
Milada Rajzíková
Nejlepší filmy:
Variácie slávy (1991) (TV film)
Stávka s čertom (1987) (TV film)
Štúrovci (1991) (seriál)
Ľubo Roman
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Slunce v síti (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Stanislav Dančiak
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Raz, dva, tri (1985) (TV film)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (TV film)
Elo Romančík
Československo
Nejlepší filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (TV film)