Reklama

Reklama

Avengers: Infinity War

  • USA Avengers: Infinity War (více)
Trailer 4
USA, 2018, 149 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks), Don Heck (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Don Cheadle, Benedict Cumberbatch, Tom Holland, Chadwick Boseman (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy. (Falcon)

(více)

Diskuze

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Nevka

Možno, ono to na tom filme logicky poznať, že keby využil Thanos všetko, tak vyhrá za 1 minútu. :D Ak nie je nejak chránený mágiou ten strormbraker, tak teoreticky by ho mohol napr. premeniť na cukrovú vatu či bublinky (ako dýku Gamory) kameňom reality. Alebo kameňom moci ho rozložiť. :D To isté ale so všetkým vybavením Avengerov (zničí mesiac, no nezničí kameňom radšej Starkovo brnenie), to už sa s tým nič nenarobí v tom filme.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Echelon1

Díky za odkaz. Je to tak, jak jsem myslel. Paprsek vypadá na kombinaci, ale pořád zastávám názor, že z kamenů v tu chvíli bral jen energii.

na příspěvěk reagoval Echelon1

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

tomb13

Ty myslíš, že by Thor na férovku s Thanosem vyhrál? I v tom módu, který měl na konci IW? Jinak je se sekerou propojený, takže zkombinuje jeho schopnosti (které nejsou podmíněné zbrani) a vlastnosti Stormbreakeru. Odinova moc na něj ale nepřešla. Má pořád jen tu svou, vrozenou. Jestli si to vybavuji, použil těch kamenů více (podle barvy paprsku), ale rozhodně je nevyužil tak, jak by jejich potenciál napovídal. Dle mého názoru používal pouze čirou energii, která v kamenech je (bez specifikace vlastností).

na příspěvěk reagoval tomb13

tomb13

tomb13 (hodnocení, recenze)

Nevka

to mi je jasne :D ak by si to rozdali na ferovku bez rukavice a bez sekery thor by vyhral ja lenže ako je to s percentualnim porovnanim síl so zbranami film ukazuje že thor je stou sekerou doslova prepojený asi mu aj odomika jeho plnu moc a možno thanos použil len kamen sily pretože si vtom momente myslel že to bude stačit

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

tomb13

Tady nešlo o toho Thora, ale o zbraň, no :) Jinak to video je naprostý nesmysl, co tak koukám. Ratemus by ti to seřadil lépe.

na příspěvěk reagoval tomb13

tomb13

tomb13 (hodnocení, recenze)

Nevka

ja len som chcel porovnat sily kedže som narazil na toto video https://www.youtube.com/watch?v=-5zDIULrU3A  

odin patri medzi najsilenjšich smrtelnikov ktory sa zaraduju hned za kosmicke enitity čo sa týka moci niekde som čital že thor je silnejši než odin zaujimalo by ma ako je percentualne mocni proti thanosovy s rukavociu vo filme to vypada že dost :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Echelon1

Jo takto. Je to otázka, protože všechny zároveň si myslím, že nevyužil. Jde o to, proti čemu všemu by Stormbreaker dokázal vydržet...

na příspěvěk reagoval tomb13

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

votrelcek

Když se koukám na tvé hodnocení filmů říkám si zda má cenu s tebou vést diskuzi...no zřejmě ne, to hodnocení mluvi za vše...

votrelcek

votrelcek (hodnocení, recenze)

v polovici filmu som zaspal o com to ako bolo ? jeden tam bol zeleny dalsi fialovy dalsi modry chcance pre male deti

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel votrelcek smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

darthvader77

Skvěle sepsané myšlenky. Už dlouho jsem nečetl něco, co by dávalo hlavu a patu tolik, jako tohle. Navíc to výborně vystihuje jisté nešvary. Jen bych dodal, že Lokiho útok byl pro mě mimo všechnu logiku. Věděl, co je Thanos zač, kolik má kamenů... Pokud to nebyla sebevražda, před smrtí byl Loki dost velký idiot (jestli nepovýšil duplikaci na vyšší ligu a nežije - to by potvrzoval fakt, že je z části ledovým obrem a jeho pravá "barva" by se při smrti měla objevit).

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

 

Po tom, co jsem tu spatřil zvratky fanatický obdivovatelů buchet Bena Swola rozhodl jsem se proti tomuto moru zakročit.

TOP 10 DŮVODŮ PROČ MILOVNÍCI SEQUELOVÉ TRILOGIE NEMAJÍ RÁDI AVENGERS: INFINITY WAR

1)      Loki hned na začátku nerozsekne Thanose na půl a nepřevezme roli hlavního záporáka Jaká to škoda, že jsme přišli o tento vrchol scenáristiky. Naštěstí Thanos na rozdíl od retardovaného Snokea nemá v hlavě úplně nas*áno a ochcat se naštěstí nenechal.

2)      Thanos po tom, co zabil Gamoru nedostal na budku od Pepper Potsové. Další vysoké škola psaní scénářů, kterou jsme minuli obloukem, protože Thanos chvála bohů na rozdíl od toho okopčeného lorda Vadera není chcípák.

3)      Avengers se Strážci galaxie řeší plán. Ano, Tonyho nikdo neposlouchá, ale aspoň plán řeší. Nemáme půlku zápletky postavenou na tom, že admirál Růžová hlava neřekne nikomu plán.

4)      Velice oceňuji diskuzi Strážců galaxie nad Thorem o tom: How is this dude stil alive? He is not dude. You are dude. This is a man. A handsome. It´s like his muscles are made of Cotati metal fibers. Vímě totiž, že jsou tady jisté Marry Poppins, co lítá vesmírem po vzoru Supermana kdyby se nechumelilo. (R. I. P. Hondu)

5)      Loki nenaběhl na Thanose se svými iluzemi. Thanos nebly totální kretén a nebojoval s iliuzí i po tom, co iluze podezřele přežila i střelu z tanku. Za další odchylku od v dnešní době zřejmě úžasných cest psaní scénáře režisérům velice děkuji.

6)       Thanoso hláška „You should have gone for head“ je velice zajímavá v kontextu TFA, kde i když to chcípáka trefíte do hlavy světelném mečem stejně pořád dýchá. Důkaz toho, že i když míříte na hlavu, tak to plot armor neprolomí.

7)        Velmi se mi líbí Thanos vs. Hulk souboj, který výborně uvedl hlavního záporáka. Je trochu problém bát se padoucha, který dostane hned v prvním boji na zadek.

8)       Všechny dějové linky někam vedly a každý předvede svoje nejlepší. Ať už je střetnutí na Titanu, bitva o Wakandu nebo Thorova výroba kladiva. Každý tu dostal svůj prostor a něco udělal. Ne jako když jsme na návrat jisté osoby čekal čtyřicet let jenom proto, aby se pak odYodovala do posmrtného života. Nebo abychom měli celou půlku u filmu o tom, jak dva šašci se snaží přivézt z basy Sběratele, nakonec to totálně pokazit jen proto, aby mohla admirál Růžová hlava udělat 11. září proti vlajkové lodi FO.

9)       Když kapitán Amerika rozhodl o tom, že je začnou na jednom místě toho štítu pouštět ty potvory, aby zabránili tomu, že je obejdou, tak mi to přineslo úsměv na tvář. Ostatně jak praví památný citát ze Sedmi samurajů: Správný hrad musí mít místo, kde nepřítele budeme pouštět. A je to ukázka v bitvách velice důležité věci: Strategie. Slovo, o kterém v hnutí Odporu ani v Prvním řádu

10)   Infinity Wars pro mne šli opravdu proti očekáváním. Za „jít proti očekáváním“ nepovažuji, i když Kylo Ren překvapivě zabije Císaře, pozor o CELÝ DÍL DŘÍV. BTW: Sázím svoje boty na to,  že Swolo přejde zpátky na světlou stranu síly a udělám screenshot. Až mi zase někdo bude vyprávět pohádky o tom, že jde o neočekávaný zvrat, můžu tvrdit, že jsem ho předpověděl dokonce před prvním trailerem na epizodu IX.

Nepochybuji o tom, že místní fašistická liga uctívačů Bena Swola mne bude nyní proklínat, urážet, poukazovat na věk a vyprávět nesmysly o tom, jak Marvel je bezduchý a jak jediná režisérská tvořivost je v těchto velice originálních, naprosto nijak starou trilogii nekopírujících, inteligentních úžasných filmech. Ostatně dělají všichni imbecilové, kteří nemají argumenty. A já hrdě říkám: JEN POJĎTE PODÁM SI VÁS PĚKNĚ JEDNOHO PO DRUHÉM.

https://www.youtube.com/watch?v=wxL8bVJhXCM

This really make a smile on my face. Nezáleží na tom jak příšerné budou budoucí SW, tahle scéna stála, stojí a bude stát za všechny útrapy.

na příspěvěk reagoval Nevka, InaSe, Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (více)

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (více)

Spidey se zhoupnul k miliardě

Spidey se zhoupnul k miliardě

24.12.2021

To, co se žádnému jinému filmu nepodařilo za téměř dva roky, nový Spider-Man: Bez domova zvládne za něco přes týden. Po potvrzení nejnovějších výsledků globální příjmy megahitu Sony a Marvelu z kin… (více)

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

Ve třetím Spider-Manovi se vrátí Electro

01.10.2020

Poměrně šokující zpráva dorazila od studia Sony, potažmo Marvelu. Ve třetím Spider-Manovi s Tomem Hollandem se totiž jako záporák vrátí Electro s tváří Jamieho Foxxe. Pokud si teď v hlavě snažíte… (více)

Reklama

Reklama