Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 10

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Merengues9

Tady nejde jen o předchůdce, existuje x dalších důvodů, proč mi ten film nepřišel příliš kvalitní, kopírování epizody IV je jeden z nich :).

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Ale nepřijde ti to trochu nespravedlivý? Dejme tomu, že se ti ten film bude líbit, ale ty ho budeš brát jako špatný jen díky tomu, že se podobá předchůdci.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Merengues9

To není dedukce, to je můj názor :) Kdybych dedukoval tak bych šel do rozporu s filmem který je třetí nejvýdělečnější v dějinách lidstva, i když si to dle mě nezaslouží :D.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, Merengues9

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

No jo, to se jí vytýká celkem často. Je pravda že tam není nic moc nového, ale i tak mě jako film bavila víc než nudná dvojka. Ale každýmu sedne něco jinýho a chápu že někomu vadí ta podoba ze čtyřkou.

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Duncan66

7 horší jak dvojka jo? Já jsem se na dvojku nedávno díval a pro mě nejnudnější díl ze všech. V sedmičce (mě baví) se alespoň něco děje, dvojku jsem dokoukal stěží.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Neboj, za rok možná mentálně dorosteš na úroveň sedmiletého kloučka a maminka ti dovolí se koukat na CW. :)

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

ok, zkusim tedy dat sanci CW. Jinak pro me teda po E7 je E2 druhy nejslabsi dil. Neskutecne me iritoval mlady Anakin jeste a ta romance, to bylo uplne k bliti, jak tam jezdil na "bykovi" a u vecere si hral s levitujicim pomerancem atd. Stejne tak me na SW sere, jak na jedne strane je schopno cokoli levitovat, ale Anakin tahne stokilove kufry jako kdyz u nas za sociku se jezdilo na zajezdy do zahranici. Uz jsem jen cekal, kdy vynda termosku a rizek oblezeny dvema chleby. 

Nebo kdyz je tam vezli do te areny. Tak oni sedi v levitujicim kocare, ale tahnout je musi nejake zvire. 

Ale vodni planeta a souboj mezi meteority byly super, vesmirne sceny se mi libi.

na příspěvěk reagoval Sweat55

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Přidávám se k tomu co bylo napsáno-obzvláště k tomu že Anakin ve své podobě v seriálu asi nejvíce snesitelnej :D a dá se i pochopit, Grievous má také svoje momenty a hlavě-seriál nabízí i pár opravdu dobrých lightsaber soubojů a zajímavých zápletek. Samozřejmě že to není vše úchvatné, bohužel se najdou i slabší díly a to třeba i v mnou vychvalované páté sérii.

na příspěvěk reagoval Duncan66, Sweat55

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Sweat55

Clone Wars jsou dobrý. Film a První série má slabé zápletky a špatnou hudbu, ale když to přetrpíš, tak každou další sérií se to jen zlepšuje. Já se teď vrátil k 5. sérii a je to luxusní. Hlavně jsou tam vyřešené problémy postav z prequelů. Anakin není takový kokot a nehraje ho Christensen, i Obi wan působí o něco lépe než ve filmech, ve kterých byl taky super, ale v seriálu má skvělého dabéra. Nové postavy jako Ashoka a Asajj Ventres jsou také dobré a projdou si zajímavým vývojem.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

mě to nedalo a pustil jsem si Clone Wars a je to dobrý - hlavně i prdel. Rozhodně mě to baví víc jak Rebels, který jsou takový divný...

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Krátce se vyjádřím k Vávrovo zkušenostem, aby už tady nemohli padat mystifikace pramenící z neznalosti. Vávra režíroval vývoj Mafie 1,2. Napsal k nim scénář, režíroval cutscény které jsou na mistrovské filmové úrovni, režíroval herce a vytvářel design hry. Momentálně je kreativním režisérem a spoluvlastníkem studia Warhorse a dělá na Kingdom Come. U kterého režíruje 3.5 hodiny cutscén, režíruje herce, píše část scénáře, vytváří design hry a operuje s rozpočtem okolo 150 mil. korun. Takže pokud jste nenatočili film, tak vaše zkušenosti pocházejí pouze z pozice diváka, kdežto Vávrovo zkušenosti pramení i z pozice úspěšného, oceněného tvůrce. To, že je Vávra i troll toužící po pozornosti je věc jiná. Tak a můžete se dál hádat o hovnech. :) Ještě přikládám ukázku pro neznalé, jak se vytváří cutscény do dnešních her. https://youtu.be/3vRE6LtYBHg?t=8

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Já to viděl na Amazonu i s pěknou art knihou a moc pěknými obaly-bral bych to, ale nejsem si jist, jestli se mi to vyplatí-takhle to sleduji na portálu SPACEGATE zadara, ale v nevalné kvalitě (360p).

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Na DVD mám jen první sérii s dabingem, ale pro fanouška to jistě hodnotu má. Záleží co ti vyhovuje víc. Krabička je krabička, ale ne každému se chce prohazovat disky.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Sweat55

No myslím si že o nic nepřijdeš, jen nebudeš vědět jak Anakin získal svou padawanku, ale ona je v tom filmu tak protivná, že je lepší ji vidět až pak v seriálu :D. On ten film bude asi první SW věc které dám dvě hvězdy, seriál má u mě pět.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Jo, ale já to sledoval nechrologicky a domyslel jsem si to :). Myslím si že ten seriál je rozhodně lepší než Rebels a některé díly opravdu stojí za to, ty co vyjmenovávám pořád- Umbara, Citadela, Mandalore+Maul, Ashoka V. řada, Mortis díly a i ty o čipech klonů jsou zajímavé.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama