Obsahy(1)
Dvojdielna televízna inscenácia o prvých dňoch po víťazstve VOSR, ktorá sa zameriava na zobrazenie diplomatickej aktivity nového sovietskeho štátu. (Československá televize)
Hrají
Dušan Jamrich
Československo
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Rok na dedine (1967) (TV film)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Ladislav Chudík
Československo
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Všichni moji blízcí (1999)
Marián Slovák
Československo
Nejlepší filmy:
Nepokojná láska (1975) (seriál)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (TV film)
Život bez konca (1982) (seriál)
Ida Rapaičová
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Kubo (1965) (TV film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV film)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Zuzana Tlučková
Československo
Nejlepší filmy:
Výlet do mladosti (1982) (TV film)
Bezvýznamná žena (1984) (TV film)
Dobrodinec (1991) (TV film)
Ivan Krivosudský
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Červené víno (1976) (TV film)
Štyridsaťštyri (1957)
Juraj Slezáček
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Divadelná komédia (1994) (divadelní záznam)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Peter Mišík
Československo
Nejlepší filmy:
Eygletiérovci (1986) (TV film)
Kára plná bolesti (1985)
Štúrovci (1991) (seriál)
Katarína Hrobárová-Vrzalová
Československo
Nejlepší filmy:
Nepokojná láska (1975) (seriál)
Naši synovia (1975) (seriál)
Zahrada (1995)
Slávo Drozd
Československo
Nejlepší filmy:
Medená veža (1970)
Hernani (1967) (TV film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV film)
Maroš Kramár
Československo
Nejlepší filmy:
Chrobák v hlave (2014) (divadelní záznam)
Život bez konca (1982) (seriál)
Eygletiérovci (1986) (TV film)
Vladimír Minarovič
Československo
Nejlepší filmy:
Naši synovia (1975) (seriál)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (TV film)
Albert, Albert (1995) (TV film)
Dušan Blaškovič
Československo
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Červené víno (1976) (TV film)
Henrich IV. (1987) (divadelní záznam)
Anton Gýmerský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Noční jezdci (1981)
Touha (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (seriál)
Elo Romančík
Československo
Nejlepší filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (TV film)
Jaroslav Vrzala
Československo
Nejlepší filmy:
Červené víno (1976) (TV film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (TV film)
Červené víno (1972) (TV film)
Jozef Adamovič
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Na skle maľované (1980) (TV film)
Rok na dedine (1967) (TV film)
Demeterovci (1976) (TV film)
Viera Strnisková
Československo
Nejlepší filmy:
Rysavá jalovica (1970) (TV film)
Medená veža (1970)
Rok na dedine (1967) (TV film)
Alfréd Swan
Československo
Nejlepší filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Variácie slávy (1991) (TV film)
Jedenáste prikázanie (1977) (seriál)
Teodor Piovarči
Československo
Nejlepší filmy:
Boxer a smrť (1962)
Tisícročná včela (1983)
Raz, dva, tri (1985) (TV film)