Reklama

Reklama

Hobit: Šmakova dračí poušť

  • USA The Hobbit: The Desolation of Smaug (více)
Trailer 3

Hobit: Šmakova dračí poušť líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor. Poté, co přežili začátek své neočekávané cesty, pokračuje tato společnost směrem na Východ a cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích Pavouků. Když se jim podaří uniknout ze zajetí nebezpečných lesních elfů, pokračují trpaslíci k Jezernímu městu a nakonec k samotné Osamělé hoře, kde musí čelit největšímu nebezpečí v podobě Šmaka -  nejstrašlivější nestvůry, která prověří nejen jejich odvahu, ale i pevnost jejich přátelství a smysluplnost celé pouti. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Laxik

Laxik (hodnocení, recenze)

Avari.73

Co? To se mi zdá, že PJ přestřelil dost. Ale tak pokud tu romantiku zvládnou, mohlo by to být slušné. Z Tauriel se stává ale pořádná štětka, podle toho, s kým vším už to měla mít románek. :-)

na příspěvěk reagoval Avari.73

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

Soundtrack si poslechnu až po filmu... Zatím jsem slyšel jenom I See Fire - a nakonec mi přijde ještě lepší než Song of The Lonely Mountain...

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

Novinářské projekce běžely po celém světě souběžně. Recenze budou oficiálně povoleny od 8.12., ale už nyní ho Time zařadil mezi deset nejlepších filmů roku. V textu se píše o tom, že původně to vypadalo jako zbytečná několikahodinová trilogie podle úzké knihy a nakonec jde o velkolepé dílo. Film je plný vynalézavé akce a charakterů. Prý jde o skvělý úspěch blízký vznešenosti Lotra. A nyní SPOILER, takže nečíst pokud i Vás trailer zmátl. Románek má být mezi Tauriel a Kilim.

na příspěvěk reagoval Laxik

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Avari.73

Tak tomu ver, pretože to vravel ten moderátor ktorý uvádzal ten priamy prenos a ani sa neobťažoval upozorňovať na spoiler, keď začal hovoriť ako sa mu to páčilo. Však ma aj nasral, lebo knihu som nečítal.

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Avari.73

Právě že to dává smysl. Předpremiéru měli pro štáb a zaměstnance Warneru (jako ten týpek), aby věděli vo co go nebo pro nějaké extra VIP, no a nějaký bloger se tam mohl přes konexe dostat. Samozřejmě, pravděpodobnost, že to skutečně viděl je malá.

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

Ainy

Ainy: To jsem nějak čekal. ;))

 

sankacoffee: A tomu právě nevěřím, protože premiéra byla 2.12. kam šli i novináři kvůli pozdějším recenzím. Ty nejspíš budou až od pondělka. Těžko říct, ale pochybuji, že ten maník s blogem šel na film na jehož recenzi měl poté hodinu. Den předtím ho určitě neviděl.

na příspěvěk reagoval sankacoffee, Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Michal687

Máš pravdu, už to tam počujem :) Ale lepšie sa mi to bude hodnotiť po filme, keď si už človek vie priradiť jednotlivé skladby k scénam a miestam.

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Avari.73

Toho 2. v LA byla premiéra, a tam jeden týpek, který zpovídal herce atd. právě říkal, že to den před tím už viděl.

Michal687

Michal687 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

nevím jestli to tam slyším jenom já ale mám pocit že ústřední motiv je hodně dobře znatelný netvrdím že na první poslech ale ve skladbě Beyond the forest stoprocentě

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Do filmu pasovať určite bude, ale neviem či ho budem samostatne počúvať ako počúvam LOTRa. Chýbali mi tam nejaké výraznejšie motívy.

na příspěvěk reagoval Michal687

Avari.73

Avari.73 (hodnocení, recenze)

sankacoffee

Nebyla předpremiéra předpremiéry. :)) Hobit 2 měl světovou premiéru 2.12. v LA a začalo se promítat ve 20:00, přičemž akce začala v 18:30. Film má skoro tři hodiny, takže dotyčný měl něco přes hodinu na napsání oné "recenze", kde vlastně nic nenapsal. Psát o tom, že film trpí stejně jako Dvě věže, syndromem prostřední části umím i teď a nepotřebuji na to film ani vidět. Tím nechci doytčnéhp schazovat, ale nepůsobí to příliš věrohodně. ;)

 

gabo. : Soundtrack je skvělý ve všesch směrech. Problém je, že je naprosto jiný a odlišný od čehokoli předtím ze Středozemě. Problém je v očekáváních a ne ve kvalitě.

na příspěvěk reagoval Ainy, sankacoffee

Michal687

Michal687 (hodnocení, recenze)

tak já nevím já jsem ze soundtracku nadšený .... nevím jestli si neslyšel jenom tu 40 min ukázku ta na mě tak působila ale když jsem ho slyšel celý tak jsem byl fakt příjemně překvapen

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Vault_13

Vault_13 (hodnocení, recenze)

Už jsme to viděli všichni a z recese to nikdo nehodnotí, soutěží se, kdo dýl vydrží ))

na příspěvěk reagoval Ainy

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

Dobrý, ale tam snad není ten film, jen odkaz na to jak šlapou po červenejch kobercích a maj různý projevy, ne??

 

Nebo vy už ste to fakt viděli ?!?

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

ElrondBig

půlelfe, na našem Šmakovi máš odkaz na svět. premiéru, prohlídni si to a pak to můžeš okomentovat :-)

ElrondBig

ElrondBig (hodnocení, recenze)

To vod nás nikdo nebyl na světové premiéře aby to tu už komentoval? :-(

 

Kde jsou komentáře lidí žijících a pracujících v jůesej ?!

na příspěvěk reagoval Ainy, sankacoffee

Michal687

Michal687 (hodnocení, recenze)

Tak na Imdb to má zatím 8,9  tak je to zatím hodnocení převážně od fanoušků tak doufejme že to snad moc neklesne !

na příspěvěk reagoval Vault_13

Vault_13

Vault_13 (hodnocení, recenze)

Ainy

"According to The Languages of Middle-earth, this name is derived from a Slavic pagan god. The name Radegast was a name for one of West Slavic lesser gods. He is a god of the Sun, war, fertility and harvest. He is also called Radigost, Radhost, Radhošť, Redigast."..............ale četl jsem o tom i jinde. Jako on se inspiroval hlavně severskou mytologií, ale vzhledem k tomu, jaká kapacita to byla, bych ho nepodceňoval, že si to nemohl vypůjčit právě z Radegasta. :)

na příspěvěk reagoval Ainy, ElrondBig

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Vault_13

tak to netuším jestli Tolkien při psaní Hobita a postavy Radagasta se inspiroval našim pohanským bohem :-))

na příspěvěk reagoval Vault_13

Vault_13

Vault_13 (hodnocení, recenze)

Ainy

Radagast...Radegast...no bude tam a nebude:) Má se přece za to, že Tolkien to převzal právě z Radegasta, ni?

na příspěvěk reagoval Ainy

Vault_13

Vault_13 (hodnocení, recenze)

LotR19

Hlavně Hobit (filmový) je retrospektivní vyprávění Bilba, zatímco LOTR se odehrává "tady a teď".

Související novinky

Daniel Brühl na FebioFestu převzal "ČSFD Award"

Daniel Brühl na FebioFestu převzal "ČSFD Award"

22.03.2016

Rivalové jsou v žebříčcích ČSFD.cz dodnes nejlepším filmem roku 2013. Více hvězdičkových hodnocení v daném roce nasbíraly pouze druhý Hobbit a Vlk z Wall Street, ale výsledným hodnocením se nedostaly… (více)

Bard opouští Vránu

Bard opouští Vránu

26.01.2015

Nebo chcete-li: Luke Evans, představitel lučištníka Barda z filmové trilogie Hobit, si nakonec nezahraje Erica Dravena, hlavního hrdinu nové adaptace comicsu Vrána. Slavné dílo Jamese O'Barra, ve… (více)

Cumberbatch jako další ultimátní padouch

Cumberbatch jako další ultimátní padouch

21.08.2014

Představitel televizního Sherlocka Benedict Cumberbatch se loni objevil ve dvou výrazných záporáckých rolích. Nejdříve zatopil kapitánu Kirkovi ve sci-fi Star Trek: Do temnoty, následně jste jej… (více)

Jak se bude jmenovat třetí díl Hobita?

Jak se bude jmenovat třetí díl Hobita?

25.04.2014

Hobit: Neočekávaná cesta, Hobit: Šmakova dračí poušť, Hobit: Bitva pěti armád. Že nevidíte nic nového? Tak to vám nejspíš uniklo, že třetí díl hobití trilogie dlouho nesl podtitul Tam a zase zpátky.… (více)

Reklama

Reklama