USA,
1996, 88 min
Režie:
Alan MetzgerScénář:
Diana GouldKamera:
Geoffrey ErbHudba:
James McVayHrají:
Gary Cole, Nicholle Tom, Mac Davis, Mary Kay Place, Alyson Hannigan, Sara Rue, Abraham Alvarez, Sean Murray, Ron Melendez, Steve Rankin, Charles Lucia, Tom Virtue, Sheeri Rappaport, Cliff Bemis (více)Hrají
Gary Cole
USA
Nejlepší filmy:
Batman vs. Red Hood (2010)
Syn jitřní hvězdy (1991) (TV film)
Jednoduchý plán (1998)
Nicholle Tom
USA
Nejlepší filmy:
Panika (2000)
Nelehký život (2004) (TV film)
Beethoven (1992)
Mac Davis
USA
Nejlepší filmy:
Kde roste červené kapradí (2003)
Tanec smrti (1999)
Podraz II (1983)
Mary Kay Place
USA
Nejlepší filmy:
Cena za něžnost (1983)
Vyvolávač deště (1997)
Narušení (1999)
Alyson Hannigan
USA
Nejlepší filmy:
Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)
Prci, prci, prcičky (1999)
Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)
Sara Rue
USA
Nejlepší filmy:
Kruh (2002)
Pearl Harbor (2001)
Mapa mého světa (1999)
Abraham Alvarez
Nejlepší filmy:
Boj o Jenny (1991) (TV film)
Predátor 2 (1990)
Lebkouni (1988)
Sean Murray
USA
Nejlepší filmy:
Dospívání po americku (1993)
Hokus pokus (1993)
Zločiny z vášně: Náměsíčný vrah (1997) (TV film)
Ron Melendez
USA
Nejlepší filmy:
Perfektní tělo (1997) (TV film)
Voodoo: Kruté čarodějnictví (1995)
Kdopak to vraždí II (1994)
Steve Rankin
USA
Nejlepší filmy:
L. A. - Přísně tajné (1997)
Apollo 13 (1995)
Pokoj č. 10 (2006) (seriál)
Charles Lucia
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Pearl Harbor (1978) (seriál)
Making Love (1982)
Tom Virtue
USA
Nejlepší filmy:
Zelená kniha (2018)
Iron Man 3 (2013)
Okamžik zlomu (2007)
Sheeri Rappaport
USA
Nejlepší filmy:
Svět podle Lelanda (2003)
Seeing Other People (2004)
For My Daughter's Honor (1996) (TV film)
Cliff Bemis
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)
Boj o Jenny (1991) (TV film)
Správná dvojka II (1998)
Mark Nutter
Nejlepší filmy:
Světla páteční noci (2004)
Mechanik zabiják (2011)
Michael (1996)
W.K. Stratton
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Sammyho dobrodružství 3D (2010)
Airwolf (1984) (TV film)
Damara Reilly
Nejlepší filmy:
Small Town Saturday Night (2010)
Umění musí bolet (2006)
For My Daughter's Honor (1996) (TV film)
Ken Magee
Nejlepší filmy:
Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
Hořící Mississippi (1988)
Chaplin (1992)