Série(3) / Epizody(49)
Hrají
David Kaufman
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Rickey D'Shon Collins
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Liga spravedlivých (2001) (seriál)
Rob Paulsen
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Colleen O'Shaughnessey
USA
Nejlepší seriály:
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Ron Perlman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Maria Canals-Barrera
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál) - herec, a.z.
The Boondocks (2005) (seriál)
Martin Mull
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Family Dog (1993) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Will Arnett
Kanada
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
AnnaSophia Robb
USA
Nejlepší seriály:
Odhalení (2019) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Little Fires Everywhere (2020) (seriál)
James Arnold Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Jim Ward
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
God, the Devil and Bob (2000) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Michael Dorn
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Nick Jameson
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
April Stewart
USA
Nejlepší seriály:
Normálka (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Krista Swan
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Danny Phantom (2004) (seriál)
Hannah Montana (2006) (seriál)