Zajímavosti (5)
- Za dabing Micka Owena (Ryan Mac Lennan) ve filmu Mia a bílý lev (2018) získal nominaci na Cenu Františka Filipovského. (mihav)
- Za dabing Josepha (Dorian Le Clech) ve filmu Z Paříže do Paříže (2017) získal nominaci na Cenu Františka Filipovského. (tsatsiki)
Zbojník (2023)
- Tvůrci dospěli k rozhodnutí předabovat většinu postav filmu v podobě postsynchronního nahrávání. Oldřicha z Roupova (Jakub Chromeček) namluvil Michal Dlouhý, Jetřicha z Jičína (Jakub Albrecht) namluvil Jan Dolanský, Annu z Krašova (Dagmar Kršňáková) namluvila Aneta Krejčíková, Jeruši (Tereza Danihlíková) namluvila Tatiana Dyková, Lumíra (Petr Sichinger) namluvil Martin Zahálka, Petřinu (Luděk Tvrdý) namluvil Svatopluk Schuller, Lubena (Jan Paur) namluvil Roman Štabrňák, Zbrojnoše Kozla (Jan Hammer) namluvil Jiří Ployhar, Teutona (David Skrbek) namluvil Marek Holý, Olenu (Gabriela Vasková) namluvila Lucie Kožinová, Rychtáře Maška (Petr Holeček) namluvil Bohuslav Kalva, Kováře Matěje (Robert Husárek) namluvil Tomáš Karger, Vladimíra z Roupova (Matěj Kulhavý) namluvil Matěj Převrátil, mladého Oldřicha z Roupova (Vít Kulhavý) namluvil Matěj Havelka. (Zdroj: Leoš Kastner)
Galerie (90)
Herec
Filmy | |
---|---|
2024 |
Matka v trapu |
2023 |
Andělská rapsodie (studentský film) |
Nurnberg |
|
2021 |
Jedině Tereza |
Tichý společník |
|
2019 |
Nabarvené ptáče |
Seriály | ||
---|---|---|
2024 |
Jedna rodina |
|
Na spermie (S03E03) |
||
2023 |
Banáni |
|
Byznys začíná (E05) |
||
Oktopus |
||
Dobrý pastýř (E07) |
||
2022 |
Pálava |
|
Kočí je mrtev, ať žije Kočí (E12) |
||
Pán prstenu (E11) |
||
Ztracený závod (E08) |
||
více epizod (4) | ||
Specialisté |
||
Jako v nebi (S06E27) |
||
2021 |
Hvězdy nad hlavou |
|
Svatba (E16) |
||
Divadlo (E15) |
||
Výstava (E14) |
||
více epizod (13) | ||
Ochránce |
||
Mužská záležitost (E04) |
||
2020 |
Skautská pošta 1918 |
|
Tomáš Baťa (S02E10) |
||
Božena Laglerová (S02E09) |
||
Jan Janský (S02E08) |
||
více epizod (7) | ||
2019 |
Kriminálka 5.C |
|
Konec velké ryby (E12) |
||
Případ převlečeného křečka (E03) |
||
Případ modrého pírka (E01) |
||
Rodinné případy |
||
Temný Kraj |
||
Bestie - 2. část (S02E14) |
||
Bestie - 1. část (S02E13) |
||
Vzkříšení - 2. část (S02E12) |
||
více epizod (10) | ||
2018 |
Rodinné vztahy |
|
Skautská pošta 1918 |
||
Tomáš Garrigue Masaryk (S01E16) |
||
Jiří Stříbrný (S01E15) |
||
Karel Čapek (S01E14) |
||
více epizod (13) | ||
2017 |
Agent v kapse |
|
Modrý kód |
||
Vstříc osobním dramatům (S02E20) |
||
Temný Kraj |
||
Zjevení pokračování (S01E12) |
||
Zjevení (S01E11) |
||
Jezinky pokračování (S01E10) |
||
více epizod (9) |
Dokumentární | |
---|---|
2023 |
Pátrání po borelióze (TV film) - vypravěč |
Krátkometrážní | ||
---|---|---|
2023 |
Světlo na konci jeskyně (studentský film) |
|
2019 |
#martyisdead (seriál) |
|
#truestory (E08) |
||
#confession (E07) |
||
#lovetalks (E05) |
||
více epizod (2) | ||
Epizoda 11 |
||
Skvrna (seriál) |
||
Nemoc (E04) |
||
Útok (E03) |
||
Výprava (E02) |
||
Pohřeb (E01) |
Účinkující
Pořady | |
---|---|
2016 |
Dětská dopravní policie |
2013 |
Wifina - moderátor |