Hrají
Miklos Perlus
Kanada
Nejlepší seriály:
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Křik studentů (1997) (seriál)
Připraveny nebo ne? (1993) (seriál)
Patrick McKenna
Kanada
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Tony Daniels
Nejlepší seriály:
Avengers (1999) (seriál)
Time Squad (2001) (seriál)
World of Quest (2008) (seriál)
Scott McCord
Kanada
Nejlepší seriály:
Hříšnice (2017) (seriál)
Total Drama (2007) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Ron Pederson
Kanada
Nejlepší seriály:
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Soukromé očko (2016) (seriál)
Střední škola Degrassi (2001) (seriál)
Darren Frost
Kanada
Nejlepší seriály:
World of Quest (2008) (seriál)
Dívka odjinud (2010) (seriál)
Adrian Truss
Nejlepší seriály:
Jana a drak (2005) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Bob a Margaret (1998) (seriál)
Carlos Alazraqui
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Brickleberry (2012) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Steve Blum
USA
Nejlepší seriály:
Mandalorian (2019) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Kyle Breitkopf
Nejlepší seriály:
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Cena za lidskost (2011) (seriál)
The Whispers (2015) (seriál)
Parvesh Cheena
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Mandalorian (2019) (seriál)
Soví dům (2020) (seriál)
Drew Davis
Nejlepší seriály:
Starosta Kingstownu (2021) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Titans (2018) (seriál)
D.C. Douglas
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Vychovávat Hope (2010) (seriál)
Samuel Faraci
Kanada
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Hannibal (2013) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Nat Faxon
USA
Nejlepší seriály:
Narcos: Mexiko (2018) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Nika Futterman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Ben Giroux
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Carolyn Lawrence
USA
Nejlepší seriály:
Moral Orel (2005) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Lara Jill Miller
USA
Nejlepší seriály:
Looney Tunes: Animáky (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
K.O. OK! Prostě koukej (2017) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)