Hudba:
Brad BreeckHrají:
Ricardo Hurtado, Monica Ray, Dan Milano, Rachael Russakoff, Scott Kreamer, Luke Youngblood, Zehra Fazal, Josh Sussman, Sandeep Parikh, Greg Nix, Ashly Burch (více)VOD (1)
Série(2) / Epizody(19)
Obsahy(1)
Práce dvou puberťáků v herním obchodě je jen zástěrkou pro jejich skutečné poslání: chytat příšery z videoher, které pronikly do skutečného světa. (Netflix)
Hrají
Ricardo Hurtado
USA
Nejlepší seriály:
Teta Mick (2017) (seriál)
Život beze slov (2016) (seriál)
Pohoda v rytmu country (2021) (seriál)
Monica Ray
USA
Nejlepší seriály:
Greenovi ve velkoměstě (2018) (seriál)
Harvey Zobák (2015) (seriál)
Dan Milano
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál) - herec, a.z.
Mad (2010) (seriál)
Úsvit Croodsových (2015) (seriál)
Scott Kreamer
USA
Nejlepší seriály:
Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)
Luke Youngblood
Velká Británie
Nejlepší seriály:
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Galavant (2015) (seriál)
Zehra Fazal
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Josh Sussman
USA
Nejlepší seriály:
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Wander na cestách (2013) (seriál)
Sandeep Parikh
USA
Nejlepší seriály:
Californication (2007) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
The Guild (2007) (seriál)
Ashly Burch
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Stephanie Sheh
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Amanda McCann
Nejlepší seriály:
Kentaurie (2021) (seriál)
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Felicia Day
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Eric Lopez
Kuba
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Star Wars Povstalci (2014) (seriál)
Haley Tju
Nejlepší seriály:
Anna mezi obojživelníky (2019) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Betsy Sodaro
USA
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Jolene Kim
Nejlepší seriály:
Fosterovi (2013) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Hit-Monkey (2021) (seriál)
Candi Milo
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)