Tvůrci:
Stu SilverRežie:
Lee BernhardiKamera:
Mikel NeiersHudba:
Steve NelsonHrají:
Emmanuel Lewis, Susan Clark, Alex Karras, Henry Polic II, Christopher Burton, Shelley Smith, Renaldo Benson, Abdul 'Duke' Fakir, Lawrence Payton, Levi Stubbs, Patrick Bristow, John LaMotta (více)Epizody(25)
-
San Francisco: Part 1 (S05E01)
-
San Francisco: Part 2 (S05E02)
-
San Francisco: Part 3 (S05E03)
-
Hello, Nicky (S05E04)
-
Grab Bag (S05E05)
-
Breaking Away (S05E06)
-
The Strike (S05E07)
-
George's Brush with Life (S05E08)
-
The Importance of Being Worthy (S05E09)
-
A Hell of a Weekend (S05E10)
-
Katherine, the Greek (S05E11)
-
Simple Gifts (S05E12)
-
The Four Tops: The Sequel (S05E13)
-
Nerds Are People Too (S05E14)
-
Taming of the Stew (S05E15)
-
The Couch Potato Must Die (S05E16)
-
The Cruise (S05E17)
-
Dial K for Katherine (S05E18)
-
Homecoming (S05E19)
-
Basketball Blues (S05E20)
-
Love Letters (S05E21)
-
The Talk Show (S05E22)
-
Parental Guidance Suggested (S05E23)
-
Rub-a-Dub-Dub (S05E24)
-
See George Run (S05E25)
Hrají
Emmanuel Lewis
USA
Nejlepší seriály:
Hvězdné hádky (2004) (seriál)
Dobro proti zlu (1999) (seriál)
Family Matters (1989) (seriál)
Susan Clark
Kanada
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Černý hřebec (1990) (seriál)
Alex Karras
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Masada (1981) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Henry Polic II
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
Christopher Burton
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Shelley Smith
USA
Nejlepší seriály:
Dáma v modrém (1985) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Ryan's Hope (1975) (seriál)
Renaldo Benson
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Abdul 'Duke' Fakir
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Lawrence Payton
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Levi Stubbs
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Patrick Bristow
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
The Morning Show (2019) (seriál)
John LaMotta
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Dark Shadows (1966) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Lee Weaver
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Al Fann
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Ketty Lester
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Domeček na prérii (1974) (seriál)
Mary Woronov
USA
Nejlepší seriály:
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Toni Sawyer
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Vernon Washington
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Michael Alldredge
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Brooke Bundy
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)