Reklama

Reklama

Aquaman a ztracené království

  • USA Aquaman and the Lost Kingdom (více)
Trailer 6

Poté, co se mu nepodařilo Aquamana (Jason Momoa) porazit poprvé, se Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II), stále poháněný potřebou pomstít smrt svého otce, nezastaví před ničím, aby Aquamana jednou provždy zničil. Tentokrát je Black Manta hrozivější než kdykoli předtím a vládne mocí bájného černého trojzubce, který uvolňuje prastarou a zlovolnou sílu. Aby ho Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma (Patrick Wilson), bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

Takova rychlejsi jednicka, hur sestrihana (asi kvuli amber a jeji srani) ale bavil jsem se. 😀

cernakus

cernakus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Bavíme se o tom patlalovi, který vydělal 3 miliardy v 11 filmech, z toho 2,5 miliardy se vezl na fenoménu MCU?

Bavíme se o tom patlalovi, jehož díla v DCEU byly dosud čistý box office flop?

Bavíme se o tom patlalovi, který vyházel nejvýdělečnější herce DCEU a nahradil je nulami nebo vyhořelými nulami?

Tak tenhle patlal pohřbí celé DC a s ním nejspíše i Warnery. Ale přeji to těm žiďákům z celého svého shnilého srdce :-D 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Podle mě to propadne. Fanoušci DC na to zčásti nepůjdou jelikož díky Gunnovi to dál nikam nepovede příběhově. Nové fanoušky to ze stejného důvodu taky nenaláká a ty ostatní na to nepůjdou právě díky Gunnovi jelikož nesouhlasí s tím, že každou postavu vyházel a jeho pohled na DC se jim nelíbí. 

Ydrosten

Ydrosten (hodnocení, recenze)

Ratemus

DC moc nesleduju. Prvního Aquamena jsem sice viděl ale teď nějak nevytáhnu ani z paty o čem byl.

Momentálně stahuju z uložto milion a jeden film, než to cvaknou. Určitě tam bude i ten první film.

Z traileru nic nevytáhnu, takže neutrál. Proti DC nic nemám, jen to prostě šíleně vořou.

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

woodsman

Trinity nesouvisí (zatim) s DCU a přijde mi dementní tam představovat nový herce (Corensweta jako Supermana možná jo, ale u Batmana a WW nezname cast a fakt pochybuju že Aquaman bude ten film kde ho zjistíme)

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Prý se na poslední chvíli dělají úpravy, který mají nějak nalákat na DCU, tak jsem zvědav...

na příspěvěk reagoval woodsman

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

No jsem zvědav jak to nakonec Wan ukočíroval po všech těch nucených přepisech scénáře. Ale trailer vypadá celkem fajn.

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

Reklama

Reklama