Epizody(22)
-
Mörderische Verfolgung (E01)
-
Außer Kontrolle (E02)
-
Blutige Fährte (E03)
-
Tödliches Versprechen (E04)
-
Freier Fall (E05)
-
Kreuzfeuer (E06)
-
Es ist nie vorbei (E07)
-
Der Anschlag (E08)
-
Schutzlos (E09)
-
Vergeltung (E10)
-
Kein Weg zurück (E11)
-
Das Phantom (E12)
-
Waffenbrüder (E13)
-
Schattenlinien (E14)
-
Doppelkopf (E15)
-
Blutlinien (E16)
-
Das Manifest (E17)
-
Medusas Tod (E18)
-
Wilde Hunde (E19)
-
Die rote Linie (E20)
-
Der lange Schatten (E21)
-
Tote Träume (E22)
Hrají
Katharina Wackernagel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexander Held
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Andreas Schröders
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Michael Rotschopf
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Wanja Mues
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Karim Günes
Turecko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Wotan Wilke Möhring
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The New Look (2024) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Therese Hämer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Harald Schrott
Rakousko
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Joachim Dietmar Mues
Nejlepší seriály:
Der Bastard (1989) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Bernadette Heerwagen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Lucas Gregorowicz
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
The Promise (2011) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Jan Henrik Stahlberg
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Claudia Rieschel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Katharina Nesytowa
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Anja Antonowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Rainer Piwek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Johannes Zirner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)