Účinkují:
Kyung-kyu Lee (moderátor), Kwanghee (moderátor), Seong Ji, Ji-won Eom, Tae-hyeon Cha, Chang-seok Ko, Ji-yoon Park, Dong-wook Lee, Hyeok Jang, Seok-hoon Kim, Mi-sook Lee, Ji-woo Choi, Yeon-soo Oh (více)Účinkují
Bo-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Madeo (2018) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Biyeolhan geori (2006)
Seung-gi Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Hyeon-kyeong Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Boseuga dallajyeotteoyo (2011) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Rozhlasová romance (2018) (seriál)
Hyeon-seong Jang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Signál (2016) (seriál)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Ggotpineun bomi omyeon (2004)
Seon-gyoon Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Parazit (2019)
Kávový princ (2007) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Boo-ja Kang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Láska s čokoládovou příchutí (2019) (seriál)
IU
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Deurim hai (2011) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Ae-ra Shin
Jižní Korea
Ji-ah Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Woong-in Jeong
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Seuwichi - sesangeul bakkwora (2018) (seriál)
Seung-soo Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Yeon-seok Yoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Old Boy (2003)
Na-ra Jang
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Haneulgwa bada (2009)
Yoo-ri Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Bunshinsaba (2004)
Eun-hee Hong
Jižní Korea
Sang-hyeon Yoon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Jeong-yoon Choi
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pon (2002)
Bunshinsaba (2004)
Gawi (2000)
Sang-kyeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Pečeť vraha (2003)
Ah-joong Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Naui P.S. pateuneo (2012)
Věrní své pověsti (2017) (seriál)
Minyeoneun goirowa (2006)
Hyeon-joo Son
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Uchvácení krále (2024) (seriál)
Killeodeului suda (2001)
Eunmilhage widaehage (2013)