Reklama

Reklama

Oscar 2017

(pořad)
  • USA The 89th Annual Academy Awards (více)
Publicistický
USA, 2017, 209 min (Alternativní 90 min)

Režie:

Glenn Weiss

Scénář:

Billy Kimball, Jon Macks

Účinkují:

Jimmy Kimmel (moderátor), Javier Bardem, Leonardo DiCaprio, Jamie Dornan, Gael García Bernal, Dakota Johnson, Brie Larson, Kate McKinnon, Mark Rylance (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Cena americké Akademie filmového umění a věd se udílí pravidelně od roku 1929. Slavnostní ceremoniál, který se každoročně koná v Dolby Theatre v Hollywoodu, bude poprvé uvádět moderátor, producent a komik Jimmy Kimmel. Z pražského studia diváky večerem provedou filmoví publicisté Tomáš Baldýnský, Saša Michailidis a František Fuka. Favoritem letošního 89. ročníku je filmový muzikál La La Land režiséra Damiena Chazella. Mezi dalšími nominovanými snímky jsou sci-fi Příchozí Denise VilleneuvaMoonlight Barryho JenkinseFences, jehož režie se ujal Denzel Washington, nebo drama Místo u moře Kennetha Lonergana. Šanci na ocenění hereckého výkonu mají také Casey Affleck, Denzel Washington, či Ryan Gosling mezi muži a Meryl Streep, Natalie Portman, nebo Emma Stone mezi ženami... V rámci slavnostního ceremoniálu živě zazní i pět nominovaných písní. Mezi interprety bude například Justin Timberlake s Can´t Stop the Feeling z filmu Trollové nebo po čtvrté nominovaný Sting s písní Empty Chair ze snímku Jim: The James Foley story. Ani v této kategorii nechybí nominace La La Landu, který je zastoupen hned dvěma písněmi – City of Stars a Audition (The Fools Who Dream). (Česká televize)

(více)

Diskuze

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Otevřete hodnocení a komentáře, chci kriticky tepat. Do všeho a do všech, jsem transsexuální autistický mulat a mám na to právo.

 

Tohle byl vtip, nebo trapas jako kráva?:-D

Matyas

Matyas (hodnocení, recenze)

uhádl jsem 8 nominací, nic moc z 25, sice jsem vyhrál deset litrů, ale vypil jsem 12 piv, no nic, já jdu spát, dobrou rasisti :)

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

anglanek

Se svým psíkem na plantáži. Zaměstnanci jsou při Oskarech posledních pár let vždycky neklidní, tak neponechávám nic náhodě.

Matyas

Matyas (hodnocení, recenze)

Castrator

Znalosti mám, možná jsi mě viděl jednou v televizi v nejslabší máte padáka :) Nechci se chvástat, takže to napíšu takto: IQ mám nad 100, IQ mám nad 110, IQ mám nad 120, IQ mám nad 130 a IQ mám nad 140, mám 3 tři vysoké školy, Casťo :*

na příspěvěk reagoval Castrator, anglanek

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Podle recenzí, kritik i hodnocení mimo ČSFD, kde hodnotí Češi rasisti, nejsou Fences a Moonlight žádné pecky, proč dostávají tolik sošek? Má to něco společného s těmi narážkami na D. Trumpa - rasistu, xenofoba a šovinistu, nebo to je náhodička, co myslíte?

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Matyas

Znalosti nemáš, sečtělý nejsi, inteligentní taky ne, píšeš jako hovado, máš možná tak maturitu, demente.

na příspěvěk reagoval Matyas

Reklama

Reklama