Obsahy(1)
Show se uskutečnila 18. listopadu 2007 v American Airlines Arena (Miami, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) CM Punk vs. John Morrison vs. The Miz (ECW Championship)
2) Kelly Kelly, Maria, Michelle McCool, Mickie James & Torrie Wilson vs. Beth Phoenix, Jillian Hall, Layla, Melina & Victoria
3) Lance Cade & Trevor Murdoch vs. Cody Rhodes & Hardcore Holly (World Tag Team Championship)
4) Jeff Hardy, Kane, Rey Mysterio & Triple H vs. Big Daddy V, Finlay, Mr. Kennedy, MVP & Umaga (4-on-5 Handicap Survivor Series Elimination Match)
5) The Great Khali vs. Hornswoggle
6) Randy Orton vs. Shawn Michaels (WWE Championship, pokud Michaels použije "Sweet Chin Music", bude diskvalifikován, pokud bude Orton diskvalifikován, ztratí titul)
7) Batista vs. The Undertaker (World Heavyweight Championship Hell in a Cell Match)
(TheSpearCZ)
Účinkují
Dave Bautista
USA
Nejlepší filmy:
Duna: Část druhá (2024)
Avengers: Infinity War (2018)
Avengers: Endgame (2019)
Mark Calaway
USA
Nejlepší filmy:
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Adam Copeland
Kanada
Nejlepší filmy:
Město v ohrožení (2016)
Bending the Rules (2012)
Highlander: Zúčtování (2000)
Jeff Hardy
USA
John Hennigan
USA
Nejlepší filmy:
Labyrint podle Davea (2017)
Boone: The Bounty Hunter (2017)
Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film)
Glenn Jacobs
Španělsko
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Neviditelné zlo (2006)
See No Evil 2 (2014)
Maria Kanellis
USA
Nejlepší filmy:
Sázím na sex: Vítěz bere vše (2014)
Army of the Damned (2013)
Paul Levesque
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Blade: Trinity (2004)
Vince McMahon
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014) - vypravěč
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Shawn Michaels
USA
Nejlepší filmy:
Opravdové country: Má láska (2017)
The Marine 6: Close Quarters (2018)
Mike "The Miz" Mizanin
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Rey Mysterio
USA
Nejlepší filmy:
Freddy versus Jason (2003)
Randy Orton
USA
Nejlepší filmy:
That's What I Am (2011)
Changeland (2019)
12 kol: Reloaded (2013)
Dylan Postl
USA
Nejlepší filmy:
A zase ti Mupeti! (2014)
Leprechaun: Origins (2014)
CM Punk
USA
Nejlepší filmy:
Rabid (2019)
Girl on the Third Floor (2019)
Jakob's Wife (2021)
Dalip Singh
Indie
Nejlepší filmy:
Trestná lavice (2005)
Dostaňte agenta Smarta (2008)
Po stopách Marsupilamiho (2012)
Shane McMahon
USA
Nejlepší filmy:
Rollerball (2002)
Beth Phoenix
USA
Nejlepší filmy:
Zázračný wrestler (2020)
Mickie James
USA