Reklama

Reklama

Oscar 2016

(pořad)
  • USA The 88th Annual Academy Awards (více)
Publicistický
USA, 2016, 210 min

Režie:

Glenn Weiss

Hudba:

Danny Elfman

Účinkují:

Chris Rock (moderátor), Margot Robbie, Jared Leto, Olivia Munn, Charlize Theron, Ryan Gosling, Jacob Tremblay, Lady Gaga, Benicio Del Toro (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Slavnostní vyhlášení 88. výročních cen Americké filmové akademie, živě z Dolby Theatre v Hollywoodu. Uvádí Ch. Rock, komentují T. Baldýnský a S. Michailidis. Cena Americké akademie filmového umění a věd se udílí pravidelně od roku 1929. Letos budou tedy vyhlášeny výsledky jejího již 88. ročníku. V přímém přenosu z Dolby Theatre v Hollywoodu se dozvíme, které snímky a tvůrčí osobnosti si letos odnesou legendární zlatou sošku, která, ačkoli jde o pouhou přezdívku, je po celém světě známá jako Oscar. Mezi nominovanými snímky letos mimo jiné najdeme tituly jako Šílený Max režiséra George Millera, Marťan Ridleyho Scotta nebo Most Špiónů Stevena Spielberga. Šanci na ocenění hereckého výkonu mají také Michael Fassbender, Leonardo DiCaprio či Matt Damon mezi muži a Jennifer Lawrence, Cate Blanchett nebo Brie Larson mezi ženami. Slavnostním ceremoniálem, který bude již podruhé moderovat herec Chris Rock, nás z pražského studia provedou také filmoví publicisté Tomáš Baldýnský a Saša Michailidis. (Česká televize)

(více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Skvele oscary jak co sa tyka zabavy tak aj oceneni. Hlavne ma potesil skvely Mark Rylance a vyhra Spotlight.

na příspěvěk reagoval reich

Enšpígl

Enšpígl (hodnocení, recenze)

VolcomCze

ty si to vše hrál na jednom tiketu ? ja to dával jako sola, takže ve finále letošní oscar mě vydělal 250Kč :-) škoda, že se nezveřejnují i ostatní pořadí a počty hlasů

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

VolcomCze

Tak Mad Max si ocenění odnesl dost, nějaká režie už nikoho asi nezajímá :D A herec ve vedlejší roli... tam to bylo takové nastejno. A Mark Rylance byl v Bridge of Spies dokonalý.. 

na příspěvěk reagoval Nikar

JohnMiller

JohnMiller (hodnocení, recenze)

Dobre beriem späť, až takí tragédi nie sú. V tých ostatných kategóriách vybrali víťazov celkom slušne.

evulienka3

evulienka3 (hodnocení, recenze)

Ako tak čítam komentáre tak ten program tento rok zaveľa nestál....somsi dnes chcela pustiť záznam ale nejako ma prechádza chuť. Každopádne s oceneniami som tento rok viac menej veľmi spokojná. :-)

na příspěvěk reagoval eLeR

Doomedx

Doomedx (hodnocení, recenze)

Vsak martan si taky nic nezaslouzil, ze vsech sošek me nejvic surprisnul Spotlight a Ex Machina. S mad maxem, dicapriem i hateful eight jsem spokojeny.

Alfréda

Alfréda (hodnocení, recenze)

Takže nejvíc sošek Mad Max, nejvíce neproměněných nominací Renevant, většina snímků po jedné sošce, a Marťan ostrouhal úplně. 

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

FFilipCZ

Tihle kluci už to dělali léta letoucí na HBO, těžko říct, jestli je někdo povolanější. Asi by to měla dělat příští rok Spáčilová :-p

FFilipCZ

FFilipCZ (hodnocení, recenze)

Dan9K

Samozřejmě, že si toho jsem vědomej, ale bylo toho fakt přespříliš a dost to rušilo celkovej zážitek z průběhu. Ten překlad mi dost trhal uši, to už bych si to raději dal bez překladu, ale samozřejmě respekuju to, že to není prdel takhle z fleku překladát, každopádně mělo by to mít nějakou úroveň a ta mě teda moc nepřesvědčila.

na příspěvěk reagoval Dan9K

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Reklamy tam byly jenom proto, ze byly i v puvodnim prenosu z USA. Prenos dobrej, Fuka se snazil, vitezove spokojenost. Skoda, ze nemuzu ohodnotit, zrejme musim cekat a na reprizu...

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

Dan9K

Dan9K (hodnocení, recenze)

FFilipCZ

seš si vědom, že tam ta přerušení byla kvůli tomu, že byly reklamy v USA?  Jinak by to jelo normálně. To, co tam dávali, byla nouzovka. A ten amatérskej koktající simultánní překlad měl na svědomí člověk, jehož titulky si jistě mnohokrát četl v kině. Neřekl bych, že je to amatér.

na příspěvěk reagoval FFilipCZ

FFilipCZ

FFilipCZ (hodnocení, recenze)

No každopádně ČT2 se "fakt předvedla": reklama každejch pět minut (to nemá ani komerční televize), že chudáci ani nevěděli, co už tam maj flákat a tak to museli pořád dokola opakovat a ten amatérskej koktající simultární překlad mě taky slušně trhal uši :)) Ale tak můžem bejt rádi, že jsme to vůbec dostali live. Jinak panuje spokojenost, hlavně za Lea. Jedině překvapení je pro mě Spotlight a neúspěch Toma Hardyho ve vedlejší roli.

na příspěvěk reagoval Dan9K

Reklama

Reklama