Režie:
Paweł PiteraScénář:
Krzysztof MagowskiKamera:
Janusz PawłowskiHrají:
Igor Przegrodzki, Michał Szewczyk, Krystyna Feldman, Hanna Bedryńska, Janusz Dziubiński, Krzysztof Jasiński, Zbigniew Józefowicz, Bogusław Sochnacki, Andrzej Żółkiewski, Leon Niemczyk (více)Hrají
Igor Przegrodzki
Nejlepší filmy:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Smyčka (1957)
Rukopis nalezený v Zaragoze (1964)
Michał Szewczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Matka Králů (1982)
Popely (1965)
Právo a pěst (1966)
Krystyna Feldman
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Ohněm a mečem (1999)
Rodný list (1961)
Hanna Bedryńska
Polsko
Nejlepší filmy:
Pokoj s výhledem na moře (1977)
Maryška a Napoleon (1966)
Janusz Dziubiński
Polsko
Nejlepší filmy:
Zeď (1982) (TV film)
Náhoda (1981)
Matka Králů (1982)
Krzysztof Jasiński
Polsko
Nejlepší filmy:
Vlčice (1982)
Zbigniew Józefowicz
Polsko
Nejlepší filmy:
Jak jsem rozpoutal druhou světovou válku (1970)
Popely (1965)
Westerplatte (1967)
Bogusław Sochnacki
Polsko
Nejlepší filmy:
Země zaslíbená (1974)
Mastičkář (1981)
Rukopis nalezený v Zaragoze (1964)
Andrzej Żółkiewski
Polsko
Nejlepší filmy:
Generál Nil (2009)
Ohněm a mečem (1999)
Hubal (1973)
Leon Niemczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Velký běh (1981) (TV film)
Potopa (1974)
Velký hráč (1982)
Bronisław Wrocławski
Polsko
Nejlepší filmy:
Tatínek (1995)
Tančící jestřáb (1977)
Kingsajz (1987)
Jerzy Łapiński
Polsko
Nejlepší filmy:
Plechový bubínek (1979)
Týden ze života muže (1999)
Krajina po bitvě (1970)
Jan Hencz
Polsko
Nejlepší filmy:
Vabank (1981)
Déjà vu (1990)
Popiełuszko. Wolność jest w nas (2009)
Zdzisław Wardejn
Polsko
Nejlepší filmy:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Corpus Christi (2019)
Vabank (1981)
Ferdynand Matysik
Polsko
Nejlepší filmy:
Potopa (1974)
Popel a démant (1958)
Kukačka v temném lese (1984)
Andrzej Grabarczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Umění milovat (1989)
Tak mě radši zabij, poldo! (1987)
Mám ráda netopýry (1985)
Stefan Friedmann
Polsko
Nejlepší filmy:
Krajina po bitvě (1970)
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz (1978)
Westerplatte (1967)
Marta Lipińska
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Popiełuszko. Wolność jest w nas (2009)
Salto (1965)
Už nikdy! (2004)
Eugeniusz Wałaszek
Polsko
Nejlepší filmy:
Vabank II (1984)
Krótki dzień pracy (1981) (TV film)
Ryszard Radwański
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Velký běh (1981) (TV film)
Velký hráč (1982)