Hrají
Viktor Preiss
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Scapinova šibalství (1980) (TV film)
Naďa Konvalinková
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (TV film)
Eliška Balzerová
Československo
Nejlepší filmy:
Můj báječný rozvod (2008) (divadelní záznam)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (divadelní záznam)
Jiří Adamíra
Československo
Nejlepší filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (divadelní záznam)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (TV film)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Regina Rázlová
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Kolja (1996)
Simona Stašová
Československo
Nejlepší filmy:
Pelíšky (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Musíme si pomáhat (2000)
Jana Švandová
Československo
Nejlepší filmy:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (TV film)
Vracenky (1990)
Hana Packertová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Requiem pro panenku (1991)
Jiří Vala
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Alena Procházková
Československo
Nejlepší filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelní záznam)
Gazdina roba (1992) (divadelní záznam)
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Jan Přeučil
Československo
Nejlepší filmy:
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Robert Vrchota
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ivan Richter
Československo
Nejlepší filmy:
Popel a hvězdy (1990) (TV film)
Čertův švagr (1984) (TV film)
Laskavý divák promine (1994) (seriál)
Josef Vinklář
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Luba Skořepová
Československo
Nejlepší filmy:
Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)
Vyšší princip (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Karel Houska
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Král Krysa (1979) (divadelní záznam)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jana Andresíková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Žert (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Ota Sklenčka
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Jaroslav Mareš
Československo
Nejlepší filmy:
Naši furianti (1983) (divadelní záznam)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Čestmír Řanda st.
Československo
Nejlepší filmy:
Ikarův pád (1977) (TV film)
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)