Režie:
Krzysztof ZanussiKamera:
Ryszard LenczewskiHudba:
Wojciech KilarHrají:
Scott Wilson, Christoph Waltz, Wojciech Pszoniak, Riccardo Cucciolla, Grażyna Szapołowska, Jerry Flynn, Andrej Rudenskij, Maciej Orłoś, Jerzy Nowak (více)Hrají
Scott Wilson
USA
Nejlepší filmy:
Poslední samuraj (2003)
Chladnokrevně (1967)
Rok klidného slunce (1984)
Christoph Waltz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
Hanebný pancharti (2009)
Pinocchio Guillerma del Tora (2022)
Wojciech Pszoniak
Polsko
Nejlepší filmy:
Korczak (1990)
Země zaslíbená (1974)
Černý čtvrtek, Janek Wisńiewski padl (2011)
Riccardo Cucciolla
Itálie
Nejlepší filmy:
Marco Polo (1982) (seriál)
Milovat a žít: Životní příběh Sophie Loren (1980) (TV film)
Vyšetřování skončilo, zapomeňte! (1971)
Grażyna Szapołowska
Polsko
Nejlepší filmy:
Karol (2005) (TV film)
Krátký film o lásce (1988)
Velký hráč (1982)
Jerry Flynn
Nejlepší filmy:
Evangelium podle Harryho (1994)
Andrej Rudenskij
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Admiral (2009) (seriál)
Turecký gambit (2005)
Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)
Maciej Orłoś
Polsko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Pitbull: Ostatni pies (2018)
Útěk z kina „Svoboda“ (1990)
Jerzy Nowak
Polsko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Amatér (1979)
Země zaslíbená (1974)
Krzysztof Kumor
Polsko
Nejlepší filmy:
Týden ze života muže (1999)
Sára (1997)
Tatínek (1995)
Tadeusz Bradecki
Polsko
Nejlepší filmy:
Schindlerův seznam (1993)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Karol (2005) (TV film)
Andrzej Deskur
Polsko
Nejlepší filmy:
Karol (2005) (TV film)
Všichni moji blízcí (1999)
Klér (2018)
Piotr Adamczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Karol (2005) (TV film)
Kariera Nikosia Dyzmy (2002)
Noc plná zázraků (2011)
Krzysztof Janczar
Polsko
Nejlepší filmy:
Člověk ze železa (1981)
Rezervace (2007)
Ferdydurke (1991)
Andrzej Żarnecki
Polsko
Nejlepší filmy:
Rok klidného slunce (1984)
Struktura krystalu (1969)
Bariéra (1966)
Eugenia Herman
Polsko
Nejlepší filmy:
Člověk na kolejích (1956)
Útěk z kina „Svoboda“ (1990)
Nic směšného (1995)
Paweł Burczyk
Polsko
Nejlepší filmy:
Pianista (2002)
Tam i z powrotem (2001)
Świadek koronny (2007)
Lew Rywin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Kariera Nikosia Dyzmy (2002)
Tatínek (1995)
Vítězství ducha (1989)
Jarosława Michalewska
Nejlepší filmy:
Krátký film o lásce (1988)
Sławomira Łozińska
Polsko
Nejlepší filmy:
Dluh (1999)
Dotek ruky (1992)
Zastihla mě noc (1985)