Reklama

Reklama

Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz  - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic. Ty Ray před časem vydal knižně a pro tyranského ředitele tohoto „nápravně výchovného zařízení" se jeho manuál stal doslova biblí. Ray se tak ocitá ve své vlastní dokonalé pasti. Nikdo navíc neví o tom, že by byl něco jiného než řadový vězeň, takže propustka na svobodu po dobře odvedené práci jaksi chybí... Po obvyklých počátečních neshodách se Rayovým parťákem v novém „domově" stává místní vězeňský boss - Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který si zde odpykává trest za kyber-terorismus. A jemu se ve vězení moc nelíbí. Ale kdo jiný, než tihle dva chlápci by se měl dostat přes Rayovo bezchybné zabezpečovací systémy a celou armádu dozorců pod vedením fanatického ředitele? A je to, že se oba ocitli v této bezvýchodné situaci, opravdu jen nedorozumění a shoda náhod nebo něčí pečlivě promyšlený plán? (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

manonfire

A to ti kto kazal reagovat na moje ubohosti? A ano, myslim si o tebe, ze si dost ubohy, snazis sa zotriet niekoho, ale nejde ti to. Hosssy ti to vzdy natru, a tak marna snaha. A neznesies ani slovko kritiky na Stalloneho, na com sa dobre bavim.

na příspěvěk reagoval manonfire

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Tak tohle je hloupá chybka(nejlepší je, že mě hned praštila do očí, ale už jsem se na to fakt vysral), ale můžu ti říci, že třeba v otázkách čárek v souvětích bychom tu neuspěli nikdo. Takže je fajn, že když něco napíšu, projde to ještě kontrolou korektora.

na příspěvěk reagoval Deratizer

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Omluva, stane se. Ale nepletl bych pravopis do otázek formy, notabene obsahu.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Martin741

Prej komentárov minimum. Hochu měl bys ses nau´čit odlišovat pojmy kvantita a kvalita. Troufám si říci, že v jednom každém komentu projevým xnásobek invence a schopnosti, než ty za celou svou zdejší existenci.Mít 4000komentů a přitom ti uniká spousta základních filmových klasik...to je teprve ukazatel neschopnosti věnovat se tomu zásadnímu. A hlavně jako zedník neumíš psát, takže tvůj koment počítej skutečně za zlomeček mého.

na příspěvěk reagoval Deratizer, Martin741

Deratizer

Deratizer (hodnocení, recenze)

Martin741

Proč už nejsi nejlepší herec světa? Proč nejsi slavnější než nula a primitiv Van Damme? Víš přesně jak špatně hraje, jak se hraje nekvalitné a jak kvalitně, víš kde udělal chybu tak se seber jeď do USA a začni hrát tak jak nehraje tento primitiv, kariéru si buduj tak abyses vyhl přešlapům kterým se n nevyhnul a budeš vzor dokonalosti hereckýho nebe. A teď mi řekni proč se ti toto nikdy nepovede....Jsem zědavej na odpověď.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

manonfire

To akoze ty si narocny? Dovol, aby som sa zasmial.. Komentarov minimum, skutocne kulty ti unikaju, aspon k nim nevidim tvoj komentar. Ale hras sa na neviemco.

na příspěvěk reagoval manonfire

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

V mnohom sa nezhodneme, a v mnohom mi lezies na nervy. Najradsej by som ta casto roztrhol vejpul jak hada. Ale tentokrat sa ta musim zastat, toto bolo na urovni.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

WCJD je dost precenovany. ten herec nevie hrat, nikdy nevedel. A co je este horsie, nikdy nevedel, kedy odist do sukrromneho zivota prec z filmu. Za to ho nemam rad.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Manonfire a Testament se hádáte hoši jak na písečku. Testament píše jak je nad věcí a pořád to řeší a Manonfire plodí zajímavé hlášky, je hustý jak si tady měříte dicky a převyšujete se nad sebou, že vás baví řešit také hovna :D 

na příspěvěk reagoval Martin741, manonfire

HocKto

HocKto (hodnocení, recenze)

ako tu bola debata o roznych starych akcnych klasikach... nikto nespomenul michaela dudikoffa a american ninja... to bola popri komande, rambovi 2 a blood sporte najohranejsie vhska u nas a asi aj najviac poziciavana... kazdy fakan chcel byt ninja :) ale je fakt ze to a potom este druha cast boli jedine dobre jeho filmy

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

manonfire

No tak třeba Ed O´Ross je velmi kvalitní herec. Rozhodně kvalitnější než Arnie a Sylvester i s Dolphem dohromady. Navíc je to člověk který se hrdě hlásí k československému původu, tím je mi sympatičtější.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Jediné, co se ti zde zdařilo je, že si zamaskoval své slbé IQ za jen lehce podprůměrné. Přesto je možné, že v rámci rodiny jsou na tebe hrdí. Nuž tady sis s tím evidentně nevystačil.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

To jak se tu budeme nazývat na tom nic nezmění. Fakty nakonec zůstanou dva. Já vyhrál a ty si mrdka. Je to v argumentační převaze, vtipu a espritu. Ty nemáš nic z toho, zato máš průměrné IQ, oproti mě slabé silové výkony a velmi úzkou slovní artilerii.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Po minulé porážce :-D: A pak ses probudil ze sna, idiote :-D. Hraješ si tady na střelce a jsi totální mrdka. Tak si napiš zase dalších 5 příspěvků, kde si sám dáš za pravdu :-D . Napiš si těch komentů klidně 150, stejně ti to bude k ničemu, protože jsi lhář a ubožák v jednom. To se těm slabším stává :-).

na příspěvěk reagoval liskam

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

A  po té tvé minulé jasné porážce jsem se skutečně neprobudil. Naopak jsem moc pěkně usínal.Je dobré, když ten chytřejší to umí i prodat a na testadementovi pěkně demonstrovat.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

A pokud si víc načtu než ostatní, jsem opravdu ve výhodě a ty v nevýhodě. Prosté. Chápu, že tě to mrzí, ale opravdu patříš mezi ty jednodušší "slovní souboje" za ta léta tady.

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

No já sám nemám rád sypače, ale tvůj alibismus je legrační...jak si vlastní neúspěch vysvětluješ podvodem, či výmyslem těch lepších. Prostě se smiř s tím, že ten póvl si holt ty, a ve srovnání se mnou halt nejen psychikou.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Rozhodně neznám slovo "demontraci" - co to je?:-D Dochází sypání, tak máme nervy na pochodu, pusinko? :-))))

Související novinky

Druhý Plán útěku shání obsazení

Druhý Plán útěku shání obsazení

14.03.2017

Když Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spojili síly, aby utekli ze supermoderního vězení, nebyla z toho v zámoří žádná velká hitparáda. Jejich Plán útěku ale nakonec vydělal 137 milionů… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)

Reklama

Reklama