Režie:
Lee H. KatzinScénář:
Andrew J. FenadyKamera:
Héctor R. FigueroaHudba:
Jimmie HaskellHrají:
Robert Mitchum, Ernest Borgnine, John Mitchum, Stella Stevens, James Mitchum, Dick Van Patten, Sheree North, Kareem Abdul-Jabbar, Clive Revill, Terry Moore, Richard Yniguez, Edie Adams, Edy Williams (více)Obsahy(1)
Jack Spanner je soukromé očko, jehož slunnou penzi naruší Sal Piccolo - muž, kterého kdysi pomohl dostat za mříže. Přichází ale s prosbou, ne z pomsty: unesli mu totiž vnučku. Pátrání je samozřejmě komplikované, Jack má co do činění s mafií a nakonec je stejně všechno úplně jinak.... (oficiální text distributora)
Hrají
Robert Mitchum
USA
Nejlepší filmy:
Nejdelší den (1962)
Mrtvý muž (1995)
Příběh pěšáka G.I. Joe (1945)
Ernest Borgnine
USA
Nejlepší filmy:
Gattaca (1997)
Tucet špinavců (1967)
Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)
John Mitchum
USA
Nejlepší filmy:
My Fair Lady (1964)
Stalag 17 (1953)
El Dorado (1966)
Stella Stevens
USA
Nejlepší filmy:
The Dukes of Hazzard: Reunion! (1997) (TV film)
Dobrodružství Poseidonu (1972)
Balada o Cable Hogueovi (1970)
James Mitchum
USA
Nejlepší filmy:
Colorado Territory (1949)
Po zlém (1965)
Dolarová past (1965)
Dick Van Patten
USA
Nejlepší filmy:
'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (video kompilace)
Charly (1968)
Spaceballs (1987)
Sheree North
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Gypsy Moths (1969)
Charley Varrick (1973)
Kareem Abdul-Jabbar
USA
Nejlepší filmy:
Připoutejte se, prosím! (1980)
Nejtvrdší zápas (1996) (TV film)
Zapomeň na Paříž (1995)
Clive Revill
Nový Zéland
Nejlepší filmy:
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)
Nebožtíci přejí lásce (1972)
Hledá se Bunny Lakeová (1965)
Terry Moore
USA
Nejlepší filmy:
Plynové lampy (1944)
Vrať se, Sábinko (1952)
Mighty Joe Young (1949)
Richard Yniguez
USA
Nejlepší filmy:
Smrtící věž (1975) (TV film)
Stopy Laury (1993) (TV film)
Druhá občanská válka (1997) (TV film)
Edie Adams
USA
Nejlepší filmy:
Byt (1960)
Stoupat jak dým (1978)
Muž, o kterém nic nevím (1963)
Edy Williams
USA
Nejlepší filmy:
Doktorka odjinud (1989)
Nahý polibek (1964)
Man's Favorite Sport? (1964)
Becky LaBeau
USA
Nejlepší filmy:
Transylvania Twist (1989)
Bikini Drive-In (1995)
Zpátky do školy (1986)
Nita Talbot
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
V kleci (1950)
Columbo (1971) (seriál)
Lew Hopson
Nejlepší filmy:
Smrt přišla brzy (1990) (TV film)
Tajemné zlo (1987)
Rudé horko (1988)
Gene Borkan
USA
Nejlepší filmy:
Sedm (1995)
Mlčení jehňátek (1991)
Poslední skaut (1991)
Kenneth Kimmins
USA
Nejlepší filmy:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Střílejte na měsíc (1982)
Televizní společnost (1976)
Michael Masters
USA
Nejlepší filmy:
Spartakus (1960)
Ptáčník z Alcatrazu (1962)
Columbo (1971) (seriál)
Steven Marlo
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Drahý zesnulý (1973)
Captain Newman, M.D. (1963)