Reklama

Reklama

Souboj Titánů

Trailer 3

Obsahy(1)

Zeus stvořil lidstvo a od té doby jsou bohové silní a nesmrtelní díky jejich modlitbám. Ale teď se lidé začali krutovládě bránit. Chrámy hoří a sochy padají. Hádes, jediný bůh, který se živí lidským strachem a bolestí, nenávidí svého bratra za to, že ho poslal vládnout do podsvětí. Přichystá svoji pomstu a přesvědčí Dia, aby mu dal volnou ruku v nápravě lidí. Ve městě, které si Hádes vybral ke zkáze, žije Perseus, prahnoucí po pomstě, protože jeho rodina nedávno zahynula boží rukou. Až tady Perseus zjistí, že jeho skutečný otec je Zeus. Snaží se ho ignorovat, město chce zachránit jako člověk, ne jako bůh a všechny dary do poslední chvíle odmítá. Vydá se přes řeku Styx za Medúzou a postaví se i Krakenovi. Ale obejde se bez otce i ve chvíli, kdy proti němu stojí samotný Hádes? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Na hru ke CotT sem několikrát koukal a i když to bude asi jen průměr a nic moc, celkem rád bych si to i ozkusil, na screenech to vyzeralo docela dobře...

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

No to bych nedal ale těch 300 ušlo.  Opravdu, se hrou to bude mít společné postavy a nějakou tu akci. Udělal jsem první quest a bylo to na domovském ostrově proti kostlivcům a Syréně, teť pujdu hledat na kopec hledat setřičku :-)

draggo

draggo (hodnocení, recenze)

Zcela kacířsky přiznám, že mě ten původní nějak nesednul (asi kvůli slizkýmu Perseovi). Tenhle "remake" se mi ale celkem líbí, viděl jsem to asi dvakrát a bavilo mě to, rozhodně mi nepřijde že je to nejhorší film desetiletí.
Yangus: Hry vydávané souběžně s filmy stojí obvykle za ho*no. A ještě maj obvykle tu drzost za to chtít stejný prachy jako za normální kvalitní tituly. Neřeknu kdyby to bylo XBLA, ale chtít za to nějakejch 1200 je vážně moc...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Asi tak, já si na něj vzpomenu souběžně s původním filmem, když na to přijde. Ostatně nemám problémy s přílišným lpěním na pův. filmech, když ty novější nejsou zase tak o moc horší, jen jsou v převážné většině prostě jiné...

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Mluv za sebe, já nezapoměl. A určitě bylo natočeno spoustu horších filmů.
Mám k tomuto hru, zatím jsem neskusil ale co jsem vyděl s fimem je společného jen něco. Uvidíme.

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Na tento rádoby film už každý zapoměl, kdežto na Souboj Titánů (1981) se každý podívá zase a znovu a pořád s láskou. Tento remake = Největší sračka desetiletí!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Yop, já si taky myslím, dokonce sem s dabingem velmi spokojen, příjemně se to poslouchá, hlasy seděj a kvalita je podle mě více než nadprůměrná. Co se antického hrdiny týče, tak spolu s Perseem se mi nejvíce líbí Draco v podání Mads Mikkelsena, to je skutečnej hrdina, navíc velmi sympatický a zprávně drsný, tak jak by to mělo být... (wink)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Tak jsem se dnes podíval taky s Dabingem na DVD, není špatný.
Jinak jak já si představuji Antického hrdinu?  Asi jako tady Eusebius nebo spíše Ixas ten mi připomínal Stilia ze 300
Tam ale Hans Matheson nehrál.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

ClintEastwood: ... a jen hlupáci jako ty si něco takového myslí a následně to i tvrdí a roznáší dál, aneb sláva lidské hlouposti, což?

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Ralph666: Každý má jiný vkus, ale jen názor Jakkoba je ten jediný správný, na to si brzy zvykneš... :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ralph666: To se má u každého jinak, každej máme jinej vkus...

Ralph666

Ralph666 (hodnocení, recenze)

Jakkob: no když myslíš .... mě se teda takovýhle sestřihy nelíběj

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Poďla mňa tam išlo hlavne o to spraviť modernú, cool verziu predovšetkým pre mladšie publikum, lebo odrastenci na pôvodnom filme zjavne nedali filmu takú šnacu, keďže to bolo takmer niečo úplne iné.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Třeba, ale sem spíše pro tu verzi, co tvrdí že mu to tak prostě sluší... (wink)

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

No třeba měl vši nebo jiné breberky ve vlasech tak ho oholily  :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak úplně vyloučit to rozhodně nelze, to za a) a za b) jak sem říkal, tady se nehraje na hist. hodnověrnost, tudíš jestli pobíhali či nikoli je zde naprosto vedlejší...

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

No jasně ale v řecku větčinou bez vlasů nepobíhaly že ano.  Ale toto je jen maličkost.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mě to nevadilo vůbec, aneb tady se nehrálo na hist. hodnověrnost...

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Co se týče vlasů to je jedna z mála věcí co mě trošku vadila.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Podle mého je to jen o přístupu - už jen podle hodnocení určitých lidí (a některých mých přátel) se někteří zkrátka ani tomuto zpracování nebrání...

 (hodnocení, recenze)

Člověku se nestává moc často, že od nějakého filmu znechuceně odchází..tady mi začínalo být všechno jasné už při prvním záběru hlavního hrdiny..hlava sjetá strojkem,ideální sestřih pro roli mytologického hrdiny..je až s podivem, že s použitím dnešních technologií a možností někdo dokáže vytvořit něco "takového"..navíc, pokud má tak skvělou "předlohu" a inspiraci v podobě původního flmu..sama se samozřejmě nebráním novotám, ale tohle bylo OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ!

Související novinky

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (více)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (více)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (více)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama