Režie:
E. W. SwackhamerScénář:
John McGreeveyKamera:
Joseph F. BirocHudba:
Mike PostHrají:
Michael Burns, Don Ameche, Joan Bennett, Corinne Camacho, Macdonald Carey, Paul Lynde, Roger Perry, Burke Byrnes, Nicolas Beauvy, Judith McConnell, Elinor Donahue, James Sikking, Dennis Fimple (více)Hrají
Michael Burns
USA
Nejlepší filmy:
Průsmyk apačů (1967)
Toho chladného dne v parku (1969)
Mr. Hobbs Takes a Vacation (1962)
Don Ameche
USA
Nejlepší filmy:
Veřejný ženich (1937)
Záměna (1983)
Půlnoc (1939)
Joan Bennett
USA
Nejlepší filmy:
Šarlatová ulice (1945)
Nejsme žádní andělé (1955)
The Man in the Iron Mask (1939)
Corinne Camacho
USA
Nejlepší filmy:
Sestřička (1969)
Jsem už dospělý (1985) (TV film)
Lewis, Clark a George (1997)
Macdonald Carey
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
Ani stín podezření (1943)
Streets of Laredo (1949)
Paul Lynde
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Hugó, a víziló (1975)
Šarlotina pavučinka (1973)
Roger Perry
USA
Nejlepší filmy:
Heaven with a Gun (1969)
Operace válečná zóna (1988)
100% blond (2005)
Burke Byrnes
USA
Nejlepší filmy:
Země dinosaurů (1988)
Cesta ke slávě (1976)
Připoutejte se, prosím! 2 (1982)
Nicolas Beauvy
Kanada
Nejlepší filmy:
Msta (1972)
Malí kovbojové (1972)
Vyrovnávání účtů (1971)
Judith McConnell
USA
Nejlepší filmy:
Pan Rosnička (2005)
The Brotherhood of Satan (1971)
Sen každé ženy (1996) (TV film)
Elinor Donahue
USA
Nejlepší filmy:
Pretty Woman (1990)
Tea for Two (1950)
Božská lest (1996)
James Sikking
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Bratrstvo růže (1989) (seriál)
Obyčejní lidé (1980)
Dennis Fimple
USA
Nejlepší filmy:
Maverick (1994)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
I Know My First Name Is Steven (1989) (TV film)
Virginia Hawkins
USA
Nejlepší filmy:
Dynastie: Shledání (1991) (TV film)
Hořká pomsta (1994) (TV film)
Zoufalý a nebezpečný (1995) (TV film)
Larry Gelman
USA
Nejlepší filmy:
Funny Girl (1968)
Bohatá dívka (1991)
Operace Blesk (1976) (TV film)
Ivor Barry
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Obhájce (1970)
Kmen Andromeda (1971)
Pod obratníkem Kozoroha (1949)
Joseph Bernard
USA
Nejlepší filmy:
Norimberský proces (1961)
Ztracený let (1970) (TV film)
Polární stanice Zebra (1968)
Victoria Paige Meyerink
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kmen Andromeda (1971)
Okruh (1968)
Michael Barbera
Nejlepší filmy: