Režie:
Michael ZensHudba:
Nikko WeidemannHrají:
Michael Härle, Oliver Muth, Victor Schefé, Ingo Naujoks, Carolina Vera, Ingrid van Bergen, Ninon Bohm, Saskia de Lando, Ingolf Lück, Oliver Korittke (více)Série(3) / Epizody(39)
Hrají
Michael Härle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Oliver Muth
Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Victor Schefé
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ingo Naujoks
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Carolina Vera
Chile
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Ingrid van Bergen
Polsko
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ninon Bohm
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ingolf Lück
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Stefanie - nový začátek (1995) (seriál)
Oliver Korittke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Magdalena von Podolski
Nejlepší seriály:
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Iris Berben
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lidé z Mogadoru (1972) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Joachim Paul Assböck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Natalia Avelon
Polsko
Nejlepší seriály:
Protiúder (2010) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ludger Pistor
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Spies of Warsaw (2013) (seriál)
Tom Gerhardt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Pan Tau (2020) (seriál)
Dorkas Kiefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Hendrik Duryn
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Susan Hoecke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)