Krøniken - Season 2 (2005) (série)
Hrají
Anne Louise Hassing
Dánsko
Ken Vedsegaard
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Anders W. Berthelsen
Dánsko
Maibritt Saerens
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Waage Sandø
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Stina Ekblad
Finsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Pernille Højmark
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Severské vraždy (2020) (seriál)
Dick Kaysø
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Království (1994) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Michael Hasselflug
Dánsko
Signe Skov
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Niels Olsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Joy-Maria Frederiksen
Dánsko
Kjeld Nørgaard
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Jesper Lohmann
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Anette Støvelbæk
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Peter Hesse Overgaard
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Muži z Blekingegade (2009) (seriál)
Christian Mosbæk
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Thomas Bo Larsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Lars Mikkelsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Sherlock (2010) (seriál) - herec, a.z.
Domek z karet (2013) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)